Administrátor informačních systémů a DevOps

Přidejte se do týmu našich ICT specialistů! Jsme dynamická inovativní banka a stále rosteme. DevOps, cloud a moderní technologie jsou u nás jako doma.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

DevOps u nás:

  • Budete součástí týmu aplikačních administrátorů.
  • Budete se podílet na návrhu infrastruktury pro hostované aplikace.
  • Pomáhat se zlepšováním a automatizací ICT procesů (nasazování, monitoring a údržba aplikací)
  • Aktualizovat dokumentaci a monitorovat výkon svěřených aplikací.
  • Budete zastávat roli systémového admina a pracovat na pravidelném patch managementu operačních systémů Windows a Linux včetně řešení incidentů.
  • Spoluvytvářet infrastruktury pro kontejnerovou virtualizaci a orchestraci.
  • Budete se aktivně podílet na vývoji a implementaci CI/CD pro jednotlivé aplikace a prostředí.

Co je pro práci potřeba:

  • Znalost síťových a komunikačních protokolů.
  • Znalost Linux, Docker a základy GIT.
  • Orientace v databázích.
  • Pokročilá znalost operačního systému Linux a Windows.
  • Zkušenosti s budováním orchestrace aplikací puppet/chef/ansible.
  • Nejsou Vám neznámé pojmy jako Jenkin, Gitlab, Apache/Nginx, Kubernetes, Tomcat.
  • Zkušenosti s logováním a monitoringem aplikací. Návrh technického a business monitoringu aplikace (AppDynamics, Zabbix, Elastic search, Grafana, aj.)
  • Analytické schopnosti / logického myšlení.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:

Pozice

DevOps admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Proč u nás budete pracovat rádi:

  • Budete součástí týmu, který se rozvíjí a dostanete tak příležitost pro seberealizaci.
  • Dostanete podporu od našich ICT specialistů, kteří Vám pomohou nejen v začátcích.
  • Pracovní doba je flexibilní (pevný úsek mezi 9:00 – 15:00).
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Dlouhodobý rozvoj (školení, certifikace, nové technologie a oblasti). Možnost růst spolu s firmou.
  • Výborné HW i SW vybavení.
  • V týmech panuje otevřená komunikace a přátelské prostředí.
  • Možnost práce v centru Prahy s dobrou dostupností.
  • 28 dní volna (25 dní dovolené + 3 sickdays)
  • Multisport karta.
  • Stravenkový paušál.
  • Zvýhodněné bankovní produkty.
  • Výhodné balíčky na volání a internet

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 02.01.2023