DevOps inženýr

Tento náborový proces je zaměřen na projekty - to znamená, že po obdržení nabídky od společnosti EndySoft budete přiřazeni k práci na jednom konkrétním projektu pro jednoho z našich českých klientů z IT sektoru.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Role a zodpovědnosti

  • vývoj a údržba frameworku pro kontinuální integraci (CI) zákaznických projektů

  • vývoj a údržba a automatizačních nástrojů pro infrastrukturu na straně zákazníka

  • budete zodpovědní za provádění síťových operací a implementačních úkolů

Požadavky na dovednosti

  • 5 let zkušeností v komerční správě Linuxových systémů

  • 3 let zkušeností v oblasti DevOps nebo SRE v inženýrském prostředí

  • 2 roky zkušeností s Kubernetes / kontejnery v produkčním prostředí

  • velmi dobré komunikační dovednosti

  • integrace produkčních systémů, sběr a analýza logů, sestavování a sledování/ladění výkonu

  • dovednosti ve skriptování a automatizaci: Bash, Ansible

  • znalost a porozumění tradičnímu síťování, tj. TCP/IP, L2/L3, směrování

  • angličtina na úrovni komunikace slovem i písmem

Výhodou určitě budou

  • znalosti nástrojů CI/CD

  • zkušenosti s VMware

  • zkušenosti s agilním vývojem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

DevOps admin

Základní dovednosti

Docker Kubernetes Ansible Bash Linux Networking

Výhodou

VMware CI/CD

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště kdekoliv z ČR