DevOps Engineer

Tento náborový proces je zaměřen na projekty - to znamená, že po obdržení nabídky od společnosti EndySoft budete přiřazeni k práci na jednom konkrétním projektu pro jednoho z našich českých klientů z IT sektoru.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Role a zodpovědnosti

  • spolupráce na různých projektech a úkolech, které mohou dále rozvíjet vaši kariéru a dovednosti

  • implementací řešení na mikroservisní architektuře

  • účast se všech fází životního cyklu vývoje softwaru - technický návrh, implementace, testování, nasazení

  • vytváření a udržování technické dokumentace pro účely projektu

Požadavky na dovednosti

  • 5 let zkušeností v komerční správě Linuxových systémů

  • 3 let zkušeností v oblasti DevOps nebo SRE v inženýrském prostředí

  • 2 roky zkušeností s Kubernetes / Docker a nasazováním kontejnerů v produkčním prostředí

  • integrace produkčních systémů, sběr a analýza logů, sestavování a sledování/ladění výkonu - ElasticSearch, Kibana

  • znalosti nástrojů CI - GitLab

  • znalosti nástrojů CD - Flux, argoCD

  • dovednosti ve skriptování, konfigurací a automatizací: Bash, Ansible, Terraform

  • velmi dobré komunikační dovednosti

Výhodou určitě budou

  • práce s cloudovými technologiemi AWS, Azure nebo Google Cloud Platform

  • znalosti reverzních proxy - HAProxy, Nginx

  • zkušenosti s agilním vývojem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

DevOps admin

Základní dovednosti

Docker Kubernetes Bash Linux CI/CD Ansible Terraform

Výhodou

AWS Azure GCP

Jazyky

Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 100 000 - 140 000 Kč / měsíc
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště kdekoliv z ČR