DevOps Engineer | Praha | IČO

Jsme bankovní institucí působící na českém a slovenském trhu finančních služeb. Specializuje se na bankovní služby pro fyzické osoby a podnikatelské subjekty.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

KDE A NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

  • Senior DevOps Specialist  je u nás víc než role, je to povolání pro ty, kteří vynikají v překlenování propasti mezi komplexními technickými řešeními a praktickou aplikací, zejména v přísných bezpečnostních rámcích bankovního sektoru.
  • Budeš pracovat v Praze na centrále v rámci pražského týmu, spoluurčovat průzkum a realizaci převratných řešení a zajišťovat, aby naše CI/CD pipelines byly nejen funkční, ale i optimální.
  • Vytvářet a zavádět bezpečné strategie DevOps, speciálně přizpůsobené bankovnímu prostředí.
  • Využívat a integrovat pokročilé technologie, jako jsou produkty pro ServiceMesh od firmy HashCorp: Consul, Vault, Envoy proxy, úzce naintegrované s OpenShiftem, a zajišťovat tak bezproblémové splynutí v rámci naší podnikové infrastruktury.
  • Zapojovat se do schůzek, aktivně a efektivně spolupracovat v rámci týmu.

POŽADAVKY:

  • Prokazatelné zkušenosti s nasazením aplikací Consul, Vault, Envoy proxy integrované na OpenShift ve firemním prostředí.
  • Znalost širokého spektra technologií, mimo jiné šifrování, PKI, TLS, Linuxu, sítí, kontejnerizace, konfigurace OpenShift, ServiceMesh, monitorování a GIT.
  • Rychle se učit, dokázat se přizpůsobit a prospívat v dynamickém, rychle se měnícím prostředí.
  • Výborná znalost anglického jazyka spojená se silnými komunikačními dovednostmi, které vyhovují různorodému, anglicky nemluvícímu týmu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    4 roky

Pozice

DevOps admin

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 140 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ smlouvy Freelancer
Místo pracoviště Praha | 3 dny onsite