SENIOR INTEGRAČNÍ VÝVOJÁŘ / ANALYTIK

V tuto chvíli hledáme nového kolegu na pozici Senior Integrační Vývojář/Analytik do týmu integračních technologií. Náš nový kolega bude součástí týmu, který vyvíjí integrace na nástrojích Oracle Enterprise Service Bus, Broadcom API Gateway a další.

  • Senior
  • Expert
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Co bude Vaším každodenním chlebem?

  • Návrhovat, vývíjet a spravovat rozhraní na platformě Oracle ESB, Broadcom API Gateway
  • Analyzovat a navrhovat integrační řešení
  • Vyvíjet s použitím standardů jako SOAP, REST, OAuth2
  • Pracovat v menším týmu na klíčových komponentách a zpracovávat technickou dokumentaci
  • Komunikace s architekty, analytiky, zadavateli, testery
  • Samostatné řešení svěřených úkolů

Co od Vás očekáváme?

  • Relevantní praxi ve vývoji backendů
  • SŠ, nebo VŠ technického zaměření
  • Znalost SOAP, REST, XML, XSD, SQL
  • Zkušenost s vývojem SW v oblasti integrace, včetně tvorby příslušné technické dokumentace
  • Znalost některého programovacího jazyka
  • Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost stát se špičkovým odborníkem v oblasti Integrace
  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Účast na klíčových projektech v rámci společnosti
  • Zajímavou a rozmanitou práci v největší pojištovně na trhu
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost home office (2-3 dny v týdnu)
  • Širokou paletu zaměstnaneckých benefitů

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Enterprise architekt Integrační developer

Základní dovednosti

SOAP REST XML XSD SQL

Softskills

analytické a strategické myšlení projektová zkušenost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

odborná školení, stravenky, 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna, slevy na firemní produkty, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní spoření, Multisport karta, stravenky v hodnotě 100 Kč, cafeterie v hodnotě 12 000 Kč/rok a spoustu dalších.

Proč si vybrat tuto nabídku

Nabízíme příležitost pracovat na klíčových projektech společnosti a stát se špičkovým odborníkem v oblasti integrace.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha