Fullstack Developer/ka – React, Node.js

www.pracujprosiliconvalley.cz/ ⚫️ www.https://www.profiq.com/

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

O projektu

  • Staneš se součástí menšího startupového zkušeného týmu vývojářů.
  • Naši SaaS aplikaci budujeme na zelené louce, to znamená žádné přepisování starého kódu!
  • Bude se používat celosvětově, takže nemusíš být jen vývojář, ale jednou třeba i uživatel
  • Ač v Ostravě, budeš součástí týmu s kolegy po celé Evropě.
  • Budeš mít velký prostor pro své nápady a vylepšení.

Co budeš dělat

  • Vyvíjet front-end i back-end v JavaScriptu za použití moderního tech stacku
  • Budeš pracovat v prostředí: Docker, GCP, GitHub
  • Spolupracovat s agilním vývojářským týmem v Evropě
  • Zlepšovat svůj tech-stack a učit se nové technologie

Co bys měl/a znát/umět

  • Zkušenosti s vývojem alespoň 2 roky
  • Pro Front-end: React
  • Pro Back-end: Node.js nebo Go
  • Dobře komunikovat: 51 % úspěchu je správná komunikace
  • Zvládneš každodenní kontakt v angličtině s týmem v USA
  • Chceš se učit, pracovat na sobě a IT je pro tebe i hobby

Co jsme dokázali

Dodáváme agilní softwarové služby rostoucím i středně velkým inovativním společnostem v Silicon Valley, Utahu, Coloradu, ale i v Evropě a naše řešení používají zákazníci napříč sektory po celém světě, např.:

  • Evernote, WordPress, OneLogin a tisíce dalších firemních uživatelů, využívajících unikátní, inovativní fintech platformu (Divvy)
  • BMW, Apple, Adobe, Microsoft, NetApp a dokonce i NHL a CERN (Sencha)
  • AirBus, Allianz, Bosh, USB, HP, VMVare a mnoho dalších (Liferay)
  • Toyota pro zabezpečení vozů a mnoho dalších společností (ForgeRock)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior

Pozice

Full stack developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

  • Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Tvých možností a představ
  • Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech
  • Možnost cestovat do zahraničí – San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, …
  • Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
  • Kvartální odměny: 25 % zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
  • Cool moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka
  • K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, lekce angličtiny, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)
  • A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Proč si vybrat tuto nabídku

✅ Budeš u zrodu nové komunitní platformy. ✅ Zaujmou Tě hesla: JavaScript, React, Node.js. ✅ Spolupracovat budeš s týmem z celé Evropy. ✅ Těš se na pohodové pracoviště v jedné z našich kanceláří, tykáme si a nejsme korporát.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Ostrava