[REMOTE, PHP] Senior PHP (Laravel) vývojář, který s námi změní svět e-commerce

Hledáme fullstack vývojáře, který s námi změní svět e-commerce. Budujeme moderní, jednoduché, rychlé, dobře škálovatelné, automatizované a extrémně výkonné tržiště nové generace jako Aliexpress.com, Wish.com, Joom.com, TopHatter.com nebo Vova.com.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
150 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Dobře kapitalizovaný a již ziskový projekt s celosvětovým potenciálem a sídlem v Dubaji a ČR hledá extrémně talentované PHP vývojáře.

Musíte mít zkušenosti s navrhováním a budováním rozsáhlých a složitých (ale udržovatelných) systémů a měli byste to zvládnout zhruba za polovinu času, který si většina kompetentních lidí myslí, že je možný. Výhodou je mít bakalářské, magisterské nebo doktorské vzdělání v oblasti informatiky nebo ekvivalentní vzdělání. Nezbytné jsou špičkové komunikační schopnosti.

Požadujeme mimořádně dobrou znalost angličtiny a dotyčný musí být komunikativní a mít velmi dobré vyjadřovací schopnosti.

Jsme holding, který má dceřiné společnosti v oblasti nemovitostí, vlastníme marketingovou agenturu, IT agenturu, investujeme do akcií a kryptoměn a hlavně (naším hlavním byznysem je v současné době e-commerce) jen s obyčejnými weby, které fungují na WooCommerce, se kterým generujeme pro naše klienty 1 miliardu CZK ročně, a to jen na českém trhu a na Slovensku.

V brzké době chceme spustit naše řešení v Laravelu, které ještě není hotové. Chceme s tímto projektem prodávat zboží celosvětově ve všech zemích světě a ve všech jazykových mutacích.

V budoucnu je naším cílem celý back-end přepsat do Microservices a začít používat Golang, abychom měli vyšší rychlost, stabilitu, škálovatelnost, robustnější systém.

Hledáme vývojáře, který se specializuje na používání frameworku Laravel v rámci programovacího jazyka PHP pro vytváření logiky na straně serveru.

Hledáme motivovaného vývojáře PHP, který se připojí k našemu agilnímu týmu profesionálů.

Pokud jste zapálení do technologií, neustále se snažíte učit a zlepšovat své dovednosti, pak jste přesně ten typ člověka, kterého hledáme!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Full stack developer

Základní dovednosti

PHP LARAVEL 9 Docker MySQL Redis Rest API GIT CI / CD AWS Vue.js Nuxt

Výhodou

MongoDB Typescript GraphQL Kubernetes

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Remote dlouhodobá spolupráce
  • Průžná pracovní doba
  • Mladý přátelský kolektiv

Informace o pozici

Mzda 130 000 - 150 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Remote