Senior Backend Software Engineer

Bidroom is one of the most successful start-ups in the world engineering an innovative online booking travel platform, with modern software engineering, data science, and product best practices. We are offering a tremendous opportunity to gain solid experience and share expertise while working on cutting-edge tech products in a diverse, multinational, remote, cross-functional Team and a culture baked in in collaboration.

Úroveň
  • Senior
Pozice
Spolupráce
  • HPP
  • Remote
Úvazek
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Bidroom jest jednym z odnoszących największe sukcesy start-upów na świecie, które opracowują innowacyjną internetową platformę rezerwacji podróży, wykorzystując nowoczesną inżynierię oprogramowania, analizę danych i najlepsze praktyki produktowe.

Nasze odmienne poglądy i pochodzenie prowadzą do wzajemnej inspiracji, która pobudza wgląd i innowacje. To różnica między zwykłym wykonywaniem pracy a byciem częścią społeczności w celu realizacji projektów. Zobaczysz, że to, co robisz, naprawdę się liczy.

Rozwijamy się i poszerzamy naszą społeczność rozproszonej i zdalnej współpracy o inne miasta w Europie.

Jeśli jesteś doświadczonym inżynierem oprogramowania i chcesz być częścią czegoś wspaniałego, zgłoś się do naszej zdalnej społeczności Bidroom!

O roli,

Jako jeden z naszych inżynierów ds. zaplecza pomożesz kształtować i skalować naszą internetową platformę podróżniczą, korzystając z nowoczesnej inżynierii oprogramowania, analiz i praktyk dotyczących produktów. Weźmiesz udział we wprowadzaniu najlepszych dostępnych obecnie technologii - aplikacji natywnych dla chmury, mikroserwisów, analizy Big Data, AI i najlepszych praktyk DevOps - wszystko zarządzane za pomocą zwinnych procesów.

Backend budujemy z wykorzystaniem API GoLang,  PHP, Kotlin, Python, Typescript, React i  gRPC / REST / GraphQL.

Nie tylko zatrudniamy ludzi, zatrudniamy wspaniałych ludzi, którzy pomogą wzmocnić i rozwijać naszą firmę. Czy jesteś jednym z nich?

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    5 let

Pozice

GO developer

Základní dovednosti

Distributed Systems web/mobile applications Microservices AWS API Unix/Linux MySQL PostgreSQL Serverless Architectures Docker Terraform Golang PHP

Softskills

Communication Collaboration Able to work in a fast-paced startup environment

Jazyky

Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co będziesz robił?

  • Będziesz częścią zespołu inżynierskiego odpowiedzialnego za wszystkie aspekty ekosystemu backendu platformy: tworzenie nowych funkcji, testowanie, naprawianie błędów, wydajność i wdrażanie,
  • Zbudujesz architekturę aplikacji o niskim opóźnieniu, wysokiej dostępności i wydajności dla platformy podróżnej SaaS Bidroom w oparciu o nowoczesny stos technologiczny oparty na infrastrukturze opartej na chmurze, zwirtualizowanej infrastrukturze, architekturze zorientowanej na usługi i komunikacji opartej na zdarzeniach z usługami backendu Golang i PHP,
  • Zaprojektujesz i zoptymalizujesz po stronie serwera ekosystemu aplikacji platformy, które wykorzystują do komunikacji wiele protokołów i paradygmatów,
  • Testuj i debuguj procesy zaplecza, aby upewnić się, że podstawowe usługi platformy działają skutecznie przez cały czas,
  • Twórz zoptymalizowane schematy baz danych i rozwiązania do przechowywania danych,
  • Będziesz uczestniczyć w spotkaniach projektowych, aby zidentyfikować, ocenić i wdrożyć najlepsze praktyki backendowe.

Proč si vybrat tuto nabídku

What can you expect? A dynamic and innovative environment, Agile methodologies such as SCRUM and Kanban, Flexible working hours, The best atmosphere you will have ever worked in, An international team of people who enjoy their work.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek
Typ firmy Startup
Místo pracoviště remote
Termín pro odpověď do 30.06.2022
Termín nástupu 01.06.2022