Instalatér topenář Ostrava

Instalatér topenář Ostrava Instalatérství zahrnuje všechny druhy prací v odvětví kanalizace, topení, plynu a vody. Naše společnost V SERVIS poskytuje profesionální instalatérské služby od drobných úkonů až po kompletní rekonstrukce, ať už rodinných domů a panelových domů, nebo průmyslových objektů a jiných provozoven. Námi odvedená práce je zárukou kvality - Naším cílem je provést veškeré práce dle Vašich požadavků kvalitně a rychle. Provádíme montáže, opravy a instalatérské práce

Spolupráce
  • Remote
Úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Instalatér topenář Ostrava zde odkaz na web pro informace o pracovní pozici: instalatérské práce v Ostravě

tyto instalatérské práce Výměna a opravy vodovodního systému - plast, měď, železo Výměny a opravy rozvodů odpadu PVC – Lit.Geberit Výměna a oprava topného systému Cu-Fe, RehAu, Revel Výměna a oprava CU, rozvodu plynu Fe. Kompletní výměna odpadních + vodovodních stoupaček. Bytové jádro zahrnuje zajištění zednických a obkladačských prací Dodávka a montáž kalových čerpadel Veškeré opravy kanalizace + výkopové práce Oprava potrubí - vložka havarijní instalatérství Navíc Vám V SERVIS nabízí Výměna vodovodních systémů, stoupaček, elektrických rozvodů v bytech, bytových a nebytových provozech včetně dodávky veškerého zařizovacího předmětu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior
  • Vzdělání:

Pozice

HR asistent Trainee

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Platba za práci ihned - Nabízíme kompletní servis spojený s topenářskými a souvisejícími topenářskými a instalatérskými pracemi. Topenářské a instalatérské práce jsou prováděny pod záštitou zkušených pracovníků, rychle, spolehlivě a cenově dostupné. Dále V SERVIS používá vždy pouze kvalitní materiály a nástroje.

Informace o pozici

Mzda 20 000 Kč / měsíc
Typ odměny Podíl
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Transformační projekty
Typ pracovního úvazku Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Ostrava
Termín nástupu 04.09.2023