Backend programátor pro cloudové služby

Hledáme parťáka, který nám pomůže s chodem, dostupností, aktualizací, bezpečností, ale hlavně s rozvojem systému SaaS. Chcete se věnovat vývoji a správě distribuovaných systémů v prostředí AWS, DevOps procesům...? Možná jste náš člověk! Potkáte se u nás s osvědčenými technologiemi CentOS v AWS EC2, Graylog, AWS Lambda, AWS API Gateway, ElasticSearch, Active MQ Artemis, PostgreSQL, Java, Groovy, Python, Angular. Možná všechny nebudete znát hned, v tom případě vás s nimi rádi seznámíme

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Ozvěte se nám, pokud…

      • na sobě chcete pracovat a rozvíjet se,
      • jednáte na rovinu a chcete pracovat v týmu,
      • máte analytické myšlení,
      • ovládáte Linux a příkazy Shell script,
      • umíte pracovat se síťovým modelem TCP/IP,
      • zvládnete technickou angličtinu, abyste si přečetli dokumentaci.

Extra plusové body u nás dostanete za:

          • znalost AWS,
          • předchozí zkušenosti s vývojem a provozem distribuovaných systémů,
          • základy jazyků Java, Groovy, Python,
          • předchozí setkání s web frontend vývojem v Angularu.

Jak a na čem pracujeme...

Věnujeme se integraci dat a cloudovým řešením. Našim zákazníkům přenášíme data včas a bez chyb. V divizi je nás 26. Někteří z nás více komunikují se zákazníkem, jiní více programují. V programátorském týmu jsme čtyři a hledáme pátého. Spravujeme přibližně 150 virtuálních serverů, které běží v Amazonu.

Pokud vás baví technologie, motokáry, motorky, fotbálek, sport, dobrá káva nebo dobré jídlo, tak určitě zapadnete.

U prvního rozhovoru se potkáte s budoucím šéfem Lukášem. Lukáše si můžete poslechnout v podcastu o softwarových integracích už teď.

Co vás dál konkrétně čeká?

  • Pod vaším dohledem bude správa serverů, aplikací a infrastruktury.
  • Budete s námi navrhovat, vyvíjet, nasazovat a podporovat jednotlivé části systému.
  • Zapojíme vás do debaty s produktovým týmem o nových funkcích systému.
  • Nové technologie budete uvádět do provozu.
  • S potřebnými znalostmi navrhnete architekturu systému.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Integrační developer DevOps admin

Základní dovednosti

angular .NET

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • pružná pracovní doba a homeoffice podle dohody
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport karta
  • výkonný notebook Lenovo
  • mobilní telefon se systémem iOS nebo Android a s datovým tarifem 20 GB
  • herní místnost, kde najdete fotbálek nebo PlayStation
  • parkoviště kousek od kanceláří a kolárna přímo v budově
  • zdravotní poradenství online prostřednictvím ulekare.cz
  • pro osobní pohodu psychoterapie online prostřednictvím hedepy.cz
  • právní poradenství online prostřednictvím verdikto.com
  • zdvojnásobení každé částky, kterou přispějete na dobročinné účely
  • hrazený stravenkový paušál ve výši 100 Kč denně
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • 3 dny placeného volna pro otce po narození potomka
  • kurzy angličtiny a němčiny přímo u nás a v pracovní době
  • grilovačky na terase s tím nejlepším výhledem na Plzeň
  • neomezené množství podporujícího prostředí

Proč si vybrat tuto nabídku

Stanete se součástí ryze české firmy, která staví na přdávání know-how a dlouholetých zkušenostech. Pomůžete digitalizovat logistické či výrobní procesy tak, aby zákazníkům šetřily čas i peníze, a zároveň jejich byznys posunuly ještě o krok dál. To vše v přátelském týmu a v podporujícím prostředí.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeň, U Prazdroje 8