⋙ SENIOR IT SPECIALISTA - sítě, infrastuktura ⋘

Preferujete prostředí menší firmy, kde máte přímý vliv na spoluvytváření firemní strategie a rozhodování bez zdlouhavých korporátních procesů? Pro menší českou technologickou společnost aktuálně hledáme posilu IT oddělení, které se věnuje provozu a rozvoji komunikačních a informačních technologií.

Spolupráce
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Na čem se budete podílet?

  • Instalace nových serverů a komponent
  • Aktualizace systémů a vulnerability patching
  • Nastavování monitoringu
  • Testování DRP plánů
  • Vytváření jobů pro Jenkins (Bash, Python)
  • Vytváření ansible rolí
  • Analýzy a návrhy na rozvoj infrastruktury
  • Realizace bezpečnostních opatření ve spolupráci s kolegy z bezpečnostního týmu

Co od Vás očekáváme?

  • Praxi se správou firemní IT infrastruktury
  • Zkušenosti s operačními systémy Windows a Linux (zejména Linux je velkou výhodou)
  • Zkušenost s virtualizací
  • Znalosti skriptování (Bash, Python..)
  • Týmový přístup, ochotu posouvat a vylepšovat IT ve firmě
  • Výhodou je také nadšení pro cyber security6

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

IT Chuck Norris

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Místo pracoviště Česká lípa