Azure Cloud Architect

Mainstream patří mezi lídry cloudové transformace postavené na Microsoft Azure. Našim zákazníkům nabízíme služby cloudového týmu, který je jedním z nejseniornějších v ČR. Naše zkušenosti jsou z oblastí IaaS, PaaS, automatizace, DevOps a dalších. Pracujeme s největšími českými společnostmi na adopci cloudových technologií. V cloud týmu by se projekty daly rozdělit do 3 skupin: cloud governance, migrace do Azure a vývoj aplikací nad Azure.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tedy budete konkrétně dělat

  • Navrhovat a nasazovat cloudová řešení v prostředí zákazníka
  • Komunikovat se zákazníkem
  • Vytvářet projektovou dokumentaci
  • Spolupracovat s ostatními týmy v rámci Mainstreamu – Přesah do oblastí security a governance
  • Testovat nové Azure nástroje a posuzovat jejich přínos pro zákazníka
  • Připravovat šablony (ARM, Terraform) a nasazovat je do prostředí zákazníka pomocí Azure DevOps
  • Samostatně vést menší cloudové projekty
  • Rozvíjet se v cloudových technologiích
  • Certifikovat se dle společně dohodnutého kariérního rozvoje
  • Spolupracovat s konzultantem z Cloud týmu a jeho koučing
  • Vzdělávání ostatních členů týmu, předávání know how
  • Využívané technologie: Azure Resource Manager, Azure Active Directory, Azure SQL, Powershell, Containers (Docker, Kubernetes), Jenkins, Puppet…

Klíčové znalosti a dovednosti

  • Obecný přehled o službách Azure a jejich možnostech využití
  • Zkušenost s implementací IaaS / PaaS technologií
  • Znalost principů cloudových identit (Azure Active Directory)
  • Základní znalost databázových systémů a možností datových platforem v Azure

  • Angličtina na dobré úrovni – slovem i písmem
  • Schopnost tvořit kvalitní a přehlednou projektovou dokumentaci
  • Schopnost samostatné práce na projektech
  • Zákaznicky orientovaný přístup
  • Zájem o sledování nových trendů v moderních technologiích

Hodilo by se

  • Znalost vývoje ARM šablon (nebo Terraform)
  • Znalost Azure DevOps výhodou
  • Certifikace AZ300 a AZ301 výhodou
  • Certifkace Azure Solution Architect Expert výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert

Pozice

IT konzultant

Jazyky

Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Proč si vybrat tuto nabídku

Zaměstnání v inovativní české IT společnosti Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo spolupráce na živnostenský list Práci, ve které se nebudete nudit Práci na zajímavých, velkých a komplexních projektech Adekvátní platové ohodnocení v rozložení fix + bonus Zaměstnance benefity a firemní akce Tým špičkových expertů kolem sebe Kariérní růst nastavený dle kariérní stezky Odborné certifikace Příjemné kanceláře na metru Pankrác

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Praha / home office