ERP Konzultant

INSIO software s.r.o. je ryze česká stabilní softwarová společnost. Vyjíme vlastní informační ERP systém a CAFM řešení (facility management, správa budov, plánovaná údržba, helpdesk, workflow atd.). Mezi naše zákazníky patří přední velké české a nadnárodní společnosti.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jaké budou Tvé hlavní činnosti:

  • Analýzy, návrhy, vyhodnocování a realizování optimálních řešení firemních procesů pro zákazníka
  • Úzká spolupráce s obchodním týmem
  • Školení, nastavování systému, konzultace uživatelů
  • Přímá komunikace se zákazníky a budování pevných vztahů

Vlastnosti a znalosti, které od Tebe očekáváme:

  • Znalost podnikových procesů
  • Analytické myšlení
  • Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, psaný projev
  • Spolehlivost, pečlivost

Čím nás můžeš příjemně překvapit?

  • Znalostí SQL (není sice podmínkou, ale je velké plus, alespoň základy, rádi naučíme)
  • Znalostí operačních systémů MS Windows Server nebo Linux
  • Znalostí různých protokolů jako je TCP/IP, HTTP, FTP, SMTP, POP3

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

  • Pracovní notebook a telefon
  • Motivační finanční ohodnocení a prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Seberealizaci na projektech
  • Možnost profesního růstu, jsme otevřeni novým nápadům a řešením
  • Skvělou týmovou atmosféru, rádi spolu trávíme čas i po práci
  • Jednou do měsíce pořádáme týmovou snídani, kde probíráme novinky
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Vinohradská 3218/169, Praha 10
Termín nástupu 01.01.2022