Lékař/ka - senior konzultant/ka

Věříte, že jdou technologie a zdravotnictví dohromady? My ano! Hledáte smysluplnou a stabilní práci, ve které dostanete dostatek prostoru pro vlastní realizaci? Jste lékař/ka, rád/a cestujete, jste komunikativní, samostatný/á, ale zároveň vám nevadí práce v menším týmu? Tak to bychom si mohli rozumět!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Jsme STAPRO, česká společnost, která vyvíjí software pro všechny oblasti zdravotnictví. Nemocnicím a dalším poskytovatelům zdravotní péče dodáváme naše systémy a další služby tak, aby se zdravotnický personál mohl plně soustředit na to nejdůležitější - lidské životy. Pojďte nám pomoct usnadnit zdravotníkům jejich náročnou práci!

Koho hledáme?

Rádi bychom rozšířili tým o lékaře/lékařku - senior konzultanta/konzultantku, který/á si vezme na starost optimalizaci kvality a výkonnosti zdravotní péče a její podpory prostřednictvím nástrojů informačních systémů a technologií. To zahrnuje: implementaci nemocničních informačních systémů, řízení postupu realizačního týmu, vyjednávání s vedením projektu na straně zákazníka, úzkou spolupráci s projektovým a produktovým manažerem.

Jak to u nás funguje?

Jelikož mezi naše klienty patří zdravotnická zařízení z celé republiky, zahrnuje tato pozice i cestování přímo za zákazníky. Kanceláře ale máme strategicky rozmístěné, a je jen na vás, zda budete primárně pracovat z Ostravy, Brna, Pardubic či Prahy. Jsme si jistí, že určitě uvítáte i možnost home office.

Co očekáváme od budoucího kolegy?

  • Lékařské vysokoškolské vzdělání – titul MUDr.
  • Zájem o oblast zdravotnictví a dobrou úroveň práce na PC.
  • Znalost MS Office.
  • Komunikativnost, zodpovědnost a prozákaznický přístup.
  • Výborné organizační schopnosti.
  • Znalost některého zdravotnického informačního systému.

Co není nutné, ale uvítáme to s nadšením?

  • Zkušenosti z řídicí funkce v oblasti zdravotnictví.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant

Základní dovednosti

MS Office lékařské vzdělání Uživatelská znalost některého zdravotnického informačního systému

Výhodou

Zkušenost z řídicí funkce v oblasti zdravotnictví

Softskills

Asertivita Odpovědnost Vynikající komunikační schopnosti Vynikající organizační schopnosti Flexibilita Ochota cestovat Iniciativní přístup systematičnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nepracujete v „Open Space“
  • Roční prémie při splnění plánu
  • 5+1 týdnů dovolené
  • 5 dní krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
  • Penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
  • Nadstandardní preventivní lékařská péče
  • Očkování proti chřipce
  • Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
  • Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Letní „Rodinný a Dětský den“
  • Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
  • Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Proč si vybrat tuto nabídku

Co naopak nabídneme vám? • Smysluplnou, odpovědnou a tvůrčí práci ve stabilní a rostoucí firmě. • Odpovídající finanční ohodnocení, na jehož přesné výši se dohodneme na pohovoru. A taky roční prémie při plnění ročního plánu. • Flexibilní pracovní dobu, 5+1 týdnů dovolené a 5 sick days, které můžete kdykoliv využít. • Veškeré potřebné vybavení k práci a příjemnou kancelář v centru Pardubic, Ostravy, Prahy nebo Brna. Žádný neosobní openspace! • Penzijní připojištění, nadstandardní preventivní lékařskou péči nebo třeba hrazené očkování proti chřipce. • Příspěvek na stravování a sportovní aktivity, hrazenou výuku angličtiny a spoustu dalších benefitů. Všechny výhody s vámi rádi probereme přímo na online pohovoru! Zní to zajímavě? Ozvěte se nám, připojte CV a pojďme domluvit společný online call. Těšíme se, až vás poznáme!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno, Praha, Ostrava nebo Pardubice
Termín pro odpověď do 31.10.2023
Termín nástupu 01.09.2023