SPECIALISTA IT - BRNO

Máte chuť spolupracovat na rozvoji obchodní společnosti, jakožto lídra v daném oboru, používat moderní technologie a rozvíjet svůj profesní i osobnostní potenciál?

Pozice
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

* správě a udržování bezproblémového chodu ICT technologií firmy

* nákupu a správě veškerého ICT vybavení

* HW/SW podpoře kolegů – koncových uživatelů interních systémů

* Instalaci a konfiguraci počítačů, tiskáren, IP telefonů a dalšího HW

* spolupráci na administraci ostatních ICT systémů

* podpoře uživatelů výše uvedených systémů (helpdesk)

* a kooperaci na dalším rozvoji systémů

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

IT konzultant

Základní dovednosti

*znalost Microsoft technologií (DNS DHCP WINS AD * praktické zkušenosti s OS Windows 10 * znalost hardware a sítí (PC LAN internet) * zkušenosti s IT podporou * ŘP aktivní řidič

Výhodou

* zkušenosti se správou tenkých klientů výhodou

Softskills

* komunikativnost pečlivost důslednost svědomitost a odpovědnost za svěřené projekty

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* 5 týdnů dovolené

* zaškolení zkušenými kolegyněmi z oboru je samozřejmostí

* možnost profesního růstu a průběžné zvyšování kvalifikace

* prostor pro seberealizaci

* stravenky - 110 Kč

* 2 sick days

* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

* Cafeteria Systém v hodnotě 6 000 Kč ročně

* příspěvek na penzijní připojištění

* zvýhodněné volání do sítě O2

* atraktivní slevy na naše výrobky

Informace o pozici

Místo pracoviště Modřice