senior SÍŤOVÝ ADMIN

Baví vás síťové technologie a jste rád/a pánem vlastního času? Líbilo by se vám pracovat na Starém Městě s unikátním výhledem? 3x ano? Tak to máme v naší krásné kanceláři židli přímo pro vás!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Jsme Internet Praha Josefov, a jak už náš název napovídá, poskytujeme to nejlepší internetové připojení lidem v centru Prahy. Připojili jsme už skoro 250 pražských ulic a téměř 2500 domácností. Mezi naše klienty ale patří i firmy jako Česká Filharmonie, HUBHUB, síť restaurací Ambiente nebo kanceláře Svoboda & Williams. Daří se nám a stále rosteme, proto teď potřebujeme do týmu další posilu.

Koho hledáme? ????
Chceme do týmu najít pracovitého síťového admina/správce IT pro lokalitu centra Prahy, který si vezme pod křídla kompletní správu a monitoring síťové, serverové a desktopové infrastruktury. Budete zaštiťovat administraci provozních systémů a aplikací, plánovat rozvoj infrastruktury a připravovat a zavádět nové ICT technologie. Pod palcem budete mít taky:

Správu WIN Active Directory a LINUX serveru, virtualizaci, Docker, AWS.
Security - pentesty, zabezpečení firemní sítě, Fortigate.
Práci na konkrétních přidělených projektech, třeba na bezpečnostním řešení s prvky AI pro pokročilou analýzu bezpečnosti na síti, kterou vlastními silami budujeme.

Jak jsme si vás vysnili? ????
Máte základní znalosti o administraci operačního systému Windows a Linux, MacOS.
Máte základní přehled o síťových technologiích (L2/L3 technologie, VLAN, OSPF, BGP).
Jste zodpovědný, samostatný a dokážete si práci skvěle zorganizovat.
Máte proklientský přístup a nedělá vám problém pracovat i přímo u zákazníka.
Domluvíte se anglicky. Mezi naše zákazníky patří i cizinci, a tak se bez komunikativní úrovně angličtiny neobejdete.
Nejdůležitější je pro nás ale chuť do práce a schopnost se rychle učit, takže pokud nesplňujete 100 % požadavků, ozvěte se i tak, třeba něco vymyslíme!

Proč do toho jít s námi? ????
Získáte velkou dávku svobody a flexibility - nabízíme volnou pracovní dobu a možnost si práci samostatně naplánovat.
Budete pracovat ve stabilní firmě, kde se drží slovo a vše je o domluvě.
Odměnu nastavíme tak, aby odpovídala vašim zkušenostem. Dle seniority ale můžete počítat s cca 30 - 50 000 Kč.
Typ spolupráce si nastavíte podle sebe, nebráníme se HPP ani IČO.
Nabízíme možnost Home Office, pracovat ale můžete i v našich krásných kancelářích s terasou - v centru Prahy s výhledem na Pražský hrad.
Získáte tým přátelských, otevřených a schopných kolegů, kteří vám vždy rádi poradí.
Budete pracovat se sítí zajímavé klientely a v srdci Prahy se dostanete i do míst, která jsou běžným lidem skryta (např. ČNB).
Podpoříme vaše další vzdělávání a rádi vám přispějeme i na aktivity ve volném čase.
Kromě toho vám nabídneme taky 5 týdnů placené dovolené, stravenky, občerstvení v kanceláři a spoustu dalšího. Všechny benefity s vámi rádi probereme na pohovoru!

Zní to jako něco pro vás? Moc rádi se s vámi seznámíme! Pošlete nám CV nebo odkaz na LinkedIn a pojďme probrat možnosti spolupráce.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

IT konzultant

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Informace o pozici

Mzda 35 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha