JIRA administrator/ka - konzultant/ka

Do našeho týmu konzultantů hledáme nové členy. Pracujeme v německy mluvícím prostředí s produkty Atlassian a Azure AI. Využíváme moderní technologie, nebráníme se novým návrhům a zlepšením. Další cesta, kterou se chystáme jít a už jsme pěkně vykročili je implementace AI řešení.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

????Haló, haló.????

Do našeho prima týmu hledáme novou posilu na pozici Jira, Confluence Expert(ka). Jedná se o práci na projektech zákazníků většinou z Německa, Rakouska a Švýcarska v různých odvětvích. Pracovat můžeš z Brna u Výstaviště nebo klidně plně remote. ????

Více o nás zjistíš z našeho profilu ????

  ???? Co tě u nás čeká

  • Práce na zajímavých zákaznických projektech ze světa IT Service Managementu
  • Přímá komunikace se zákazníky, sběr požadavků
  • Samostatná práce i práce v týmu
  • Podílení se na návrhu řešení na základě požadavků klientů
  • Implementace a optimalizace business procesů za použití Jiry a Confluence
  • Administrace Jiry a Confluence
  • Implementace rozhraní mezi Jirou/Confluence a jinými systémy

  ???? Technologie, se kterými se u nás potkáš

  • Jira, Confluence Cloud i Data Center
  • REST API
  • Groovy Scripts
  • Git

  ???? Co bys měl(a) umět

  • Zkušenost s administrací Jira a Confluence Cloud
  • Znalost práce s REST API
  • Alespoň základy programování a SQL
  • Plynně se domluvit anglicky a samozřejmě česky/slovensky
  • Němčinu - plynule
  • Mít absolvovanou VŠ (min. Bc.)

???? Výhodou je

  • Atlassian certifikace
  • Administrace Jira a Confluence Data Center / Server
  • Zkušenost s migrací Jira a Confluence z Data Center do Cloudu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

IT konzultant Specialista ML/AI

Základní dovednosti

jira confluence groovy API

Softskills

konzultace analýza

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se Německy – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

 ????Co nabízíme

  • Prima partu ????????
  • HPP s fin. ohodnocením 40.000-70.000kč plus měsíční bonusy do výše 30% základní mzdy ????
  • Vybavení k dispozici (notebook, telefon...) ????????
  • 25 dní dovolené + 3 sick days ????️+ 3 dny study days
  • Příspěvek na stravování ????
  • Příspěvek na životní pojištění
  • MultiSport kartu
  • Vzdělávání (proplácení odborných kurzů a certifikátů)
  • Neformální firemní akce (lyžování apod.) samozřejmě dobrovolné ????????️⛵

Proč si vybrat tuto nabídku

Protože je to u nás na pohodu a , dostaneš se k novým technologiím a profesní růst a work-life balance u nás nejsou jen hezká slůvka v inzerci

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště remote
Termín nástupu 01.04.2024