HEAD OF DIGITAL PRODUCT (up to 100.000 CZK)

Chceš vést tým, který pracuje na špičkovém digitálním produktu? Je Tvým snem být u zrodu nového projektu? Jsi ambiciózní a nespokojíš se s málem? Úspěšná IT firma rozjíždí nový projekt a pracuje na filmovém/seriálovém portálu, se kterým chce dobýt svět! Už nyní její služby využívají miliony lidí po celém světě, a i Ty můžeš tuto laťku posunou ještě výš. Kromě toho, čeká tě tým, ve kterém pánuje přátelská a neformální atmosféra, kterou budeš podporovat. :)

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

POPIS PRACOVNÍ POZICE:

* Řízení projektu po byznysové stránce a stránce vývoje.
* Dáme Ti prostor definovat celý produkt a uplatnit vlastní nápady.
* Budeš připravovat, nastavovat a udržovat "product roadmap" a navrhovat plán vývoje.
* Komunikace jak s interními, tak i s externími partnery.
* Spolupráce napřič týmy.

POŽADUJEME:

* Zkušenost s vedením menšího týmu (cca 10 lidi).
* Zkušenost na obdobné pozici aspoň 5 let.
* Zkušenost s vedením projektů v agilním prostředí.
* Znalost nástrojů pro online marketing (PPC, SEO apod.).
* Znalost angličtiny na dobré úrovni (alespoň B2).
* Porozumění vývoji digitálního produktu. Programovat nemusíš umět.
* Komunikační, organizační a analytické dovednosti nesmí chybět.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer

Základní dovednosti

Agilní vývoj Online marketing PPC SEO Google Analytics JIRA ITSM

Softskills

Komunikativnost Organizace Analytické myšlení

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* Ambiciózní start-up projekt.
* Práci v malém týmu dle agilních metodik.
* Neformální a přátelské prostředí.
* Pružná pracovní doba.
* Roční bonus.
* Multisport karta
* A další výhody..

* Místo výkonu práce: Brno

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Brno