Projektový manažer

Jsme EFFIIS poradenská společnost poskytující konzultační a programátorské služby v oblasti SAP více než 15 let. Jsme součástí rodiny SAP jako SAP partner. Naše know-how spočívá ve vývoji vlastních řešení. Jsme hrdí na to, že klientům dodáváme produkty šité na míru a následně je propojujeme s okolními systémy.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Momentálně hledáme kolegu na pozici Projektového manažera, který má za sebou zkušenosti s vedením menších IT projektů a rád by se časem posunul k vedení implementačních projektů a týmů.

Přidej se k nám a buď součástí projektů, které mají smysl!

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenosti s řízením menších IT projektů.
  • Nemáš problém prezentovat výsledky projektu a jeho fází managementu zákazníků.
  • Znáš projektovou metodologii nebo máš povědomí o tom, jaké jsou jednotlivé projektové fáze.
  • Je ti vlastní preciznost, odpovědnost a důslednost, protože bez toho by to nešlo.
  • Máš češtinu v malíčku a plynnou angličtinu pod kůží.

Co tě u nás čeká?

  • Podílení se na presale aktivitách (prezentace, nabídky atd.)
  • Zodpovědnost za kompletní přípravu nabídek.
  • Technické vyjasňování podkladů se zákazníkem a podpora při návrhu řešení – komunikace převážně v českém a anglickém jazyce.
  • Koordinování dodávek supportních projektů (postupně ti dáme i ty implementační).
  • Řízení interních i externích konzultantů v rámci svěřeného projektu.
  • Budeš tím, kdo bude hlídat a dodržovat dodání projektu v čase a budgetu.
  • Jednání se zákazníky.
  • Proč tě to s námi bude bavit?
    Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
    Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
    Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
    Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
    V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
    Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
    Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.
    Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek
  • Chceš se podívat, jak to u nás vypadá, ještě než si dáme call? Mrkni na:

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer IT Manažer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 15.11.2022