IT PROJEKTOVÝ MANAŽER - MODŘICE

ROZŠIŘUJEME NÁŠ IT TEAM O NOVÉ KOLEGY! Pokud tě baví tvořit nové věci, pracovat s moderními technologiemi a zároveň umíš koordinovat projekt a dotahovat věci do konce, čti dál.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

* Na začátku všeho je vždy projekt.
(Například implementace nového ERP, upgrade WMS nebo implementace DMS)

Projekt bude buď zadaný, nebo je jen na tvé vlastní iniciativě, přijít s něčím novým. Nicméně vždy je potřeba vše pečlivě naplánovat a vykomunikovat - od zdrojů, přes možnosti realizace, až po finální termíny.

* Dále je potřeba vše naplánované zrealizovat.

V této fázi se neobejdeš bez komunikace na denní bázi (ať už interní nebo externí) a dobrých organizačních schopnostech - budeš koordinovat team lidí a celý proces projektu, tak, aby projekt pokračoval dle představ a harmonogramu.

* Průběžně sledovat, co se na kterém projektu děje.

Něco je mimo harmonogram? Někde je problém? Navýšení cen? Je potřeba umět se případným problémům „postavit čelem“.

* Pravidelné porady a schůzky.

Reporting firmě a zápisy z projektových schůzek jsou také nedílnou součástí.

* A nakonec vše úspěšně dotáhnout do konce.

Splnit dohodnuté podmínky a předložit to nejlepší, co je v tvých silách – říct si, že jsi odvedl opravdu dobrou práci.

* Pokud jsi došel až k poslednímu bodu, vypadá to, že máš zájem, což nás velmi těší. Tak neváhej a pošli své CV. Všechny dotazy a podrobnosti k pozici si řekneme na pohovoru.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Projektový manažer

Základní dovednosti

* znalost principu vývoje SW a projektového řízení v oblasti IT * praxe na této nebo podobné pozici alespoň 2 roky * ŘP sk. B

Softskills

* analytické schopnosti při řešení problémů * schopnost motivovat členy projektového týmu * odpovědnost organizační schopnosti samostatnost a schopnost dotahovat úkoly do konce

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

PROČ PRÁVĚ K NÁM?

* stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* zaškolení zkušenými kolegy je samozřejmostí

* možnost profesního růstu a průběžné zvyšování kvalifikace

* prostor pro seberealizaci

* 5 dnů dovolené navíc

* stravenky v hodnotě 110 Kč

* 2 sick days

* MultiSport karta za zvýhodněnou cenu

* Cafeteria Systém v hodnotě 6 000 Kč ročně

* příspěvek na penzijní připojištění

* zvýhodněné volání do sítě O2

* atraktivní slevy na naše výrobky

Těšíme se na Vaše odpovědi, které se k nám dostanou prostřednictvím tlačítka níže "odpovědět".

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Brno - Modřice