Helpdesk ICT - technická podpora uživatelů APOST

Jsme jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?

•    Telefonická a e-mailová ICT podpora interních zákazníků pro aplikace používané v České poště (APOST, administrativní aplikace)
•    Telefonická a e-mailová ICT podpora externích zákazníků, kteří používají elektronické služby České pošty (PodáníOnline, aplikace zákaznického portálu ČP)
•    Příjem, technická specifikace a řízení životního cyklu řešených incidentů v oblasti ICT

Co byste měl mít?

•    Úplné střední vzdělání - maturitu (zaměření IT nebo elektro výhodou)
•    Výbornou znalost OS Windows (systémových nastavení, consol, rolí, práv…),  orientace v dalších OS
•    Dobrou znalost MS Office, internetových prohlížečů a e-mailové komunikace
•    Dobrou orientace v problematice HW PC, sítí LAN, WAN, periférií
•    Min. jeden rok důkladné praxe se systémem APOST na některé z níže uvedených pozic u ČP:
o    Administrátor pošt
o    Vedoucí pošty/Depa/StandAlone
o    Vedoucí oddělení na poště, vedoucí směny, pokladník, pracovník přepážky
•    Dobré komunikační schopnosti (ČJ slovem i písmem)
•    Samostatnost, pečlivosti a zodpovědnost
•    Ochotu dále se vzdělávat
•    Ochotu práce ve dvousměnném provozu

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Technik

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* perspektivním a stabilním zaměstnáním
* 5ti týdny dovolené
* stravenkami v hodnotě 90 Kč
* širokou škálou benefitů, včetně rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních

Informace o pozici

Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Hršpická 875/6a, Brno
Termín nástupu 01.09.2021