Specialista technické podpory - Field Service Engineer / Technical Support Specialist

Homeoffice HPP
Sharp Business Systems hledá kolegu do týmu na pozici Specialista technické podpory, přidej se k nám!

Náplň práce

  • Technická podpora tiskových řešení (SW, HW)
  • Pre-Sales konzultace a návrhy tiskových řešení
  • Prezentace a instalace tiskových a dokumentových řešení
  • Podpora přímého prodeje
  • Příprava technických školení pro interní a externí servisní techniky
  • Testovaní tiskového HW a SW, reportování chyb
  • Správa HW a SW interní sítě, podpora uživatelů

Požadavky

  • Zkušenosti a znalosti v oblasti tiskových řešení a produktů, počítačové technologie, hardware, operačních systémů, software, síťové technologie.
  • Základní technická znalost laserových tiskáren, multifunkčních zařízení
  • Zkušenost s podporou klíčových zákazníků
  • Znalost AJ
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Zájem o stálé sebevzdělávání a zvyšovaní znalostí v oboru

Výhodou:

  • Znalost tiskových řešení SafeQ, MyQ, PaperCut atd.
  • Zkušenost s instalací, konfigurací a správou virtuálních systémů VMware.
  • Zkušenost v oblasti produkčního tisku

Co je potřeba

Výhodou

MyQ
SafeQ
Papercut
VMware
produkční tisk
  • Úroveň
    Medior Senior
  • Praxe
    2 roky
  • Vzdělání
  • Jazyky
    Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Nabízíme

  • Typ odměny
    Odměna/Plat
  • Vzdálená práce
    Homeoffice
  • Pracovní prostředí
    Moderní
  • Typ práce nebo projektu
    Moderní technologie Inovační projekty

Jaké jsou benefity?

  • Práce v příjemném kolektivu
  • Zázemí stabilní společnosti se zahraničním kapitálem
  • Služební telefon, notebook
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Možnost práce v režimu home office
  • Stravenkový paušál

Další informace o pozici

  • Typ smlouvy
    Interní pozice (HPP a další)
  • Typ pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Typ firmy
    Velká firma nebo korporace
  • Místo pracoviště
    Praha
  • Termín pro odpověď do
    25.03.2022
  • Termín nástupu
    01.04.2022