Specialista technické podpory - Field Service Engineer / Technical Support Specialist

Sharp Business Systems hledá kolegu do týmu na pozici Specialista technické podpory, přidej se k nám!

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu

Popis pozice

Náplň práce

  • Technická podpora tiskových řešení (SW, HW)
  • Pre-Sales konzultace a návrhy tiskových řešení
  • Prezentace a instalace tiskových a dokumentových řešení
  • Podpora přímého prodeje
  • Příprava technických školení pro interní a externí servisní techniky
  • Testovaní tiskového HW a SW, reportování chyb
  • Správa HW a SW interní sítě, podpora uživatelů

Požadavky

  • Zkušenosti a znalosti v oblasti tiskových řešení a produktů, počítačové technologie, hardware, operačních systémů, software, síťové technologie.
  • Základní technická znalost laserových tiskáren, multifunkčních zařízení
  • Zkušenost s podporou klíčových zákazníků
  • Znalost AJ
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Zájem o stálé sebevzdělávání a zvyšovaní znalostí v oboru

Výhodou:

  • Znalost tiskových řešení SafeQ, MyQ, PaperCut atd.
  • Zkušenost s instalací, konfigurací a správou virtuálních systémů VMware.
  • Zkušenost v oblasti produkčního tisku

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Technik

Výhodou

MyQ SafeQ Papercut VMware produkční tisk

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Práce v příjemném kolektivu
  • Zázemí stabilní společnosti se zahraničním kapitálem
  • Služební telefon, notebook
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Možnost práce v režimu home office
  • Stravenkový paušál

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha
Termín pro odpověď do 25.03.2022
Termín nástupu 01.04.2022