Team & Tech Leader s NODE.JS

Hledáme TL pro 4 členný vývojový tým, který dokáže být technický leader i manažer.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
10 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • MailStep
  • Praha Karlín min. 1x týdně

Popis pozice

Tým TMS se skládá ze 3 vývojářů a 1 testera, a stará se o to, aby každý balík vždy našel svého příjemce. Konkrétně řešíme objednávání dopravy po celém světě u jednoho z 21 integrovaných dopravců (přičemž počet dopravců neustále roste). Dále řešíme sledování balíků v průběhu doručování a notifikace o změnách stavu.

Hledáme:
  • Seniorní znalost NodeJS (min 5 let)
  • Zkušenost s vedením týmu (min 3 roky)
  • Schopnost vést, motivovat a mentorovat tým po technické i softové stránce
  • Vynikající komunikační dovednosti, schopnost efektivně komunikovat
  • Analytické myšlení a schopnost činit rozumná rozhodnutí pod tlakem

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

Node.js developer Team leader

Základní dovednosti

node.js javascript api development

Výhodou

php golang

Softskills

team leading ownership

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Externí spolupráce na smlouvu
  • Férové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba s volnem na inovace
  • Dojíždění do kanceláře min 1x týdně

Proč si vybrat tuto nabídku

* Nabízíme pracovní prostředí, které je o spolupráci a podpoře, kde můžeš růst a učit se od ostatních talentovaných inženýrů. * Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z domova nebo ze vzdálených míst, do kanceláře v Karlíně je nutné zajet jen jednou měsíčně. * Víme, že špičkový talent si zaslouží špičkovou odměnu, a právě tu se ti snažíme poskytnout. * Budeš mít příležitost pracovat na zajímavých a náročných projektech a mít skutečný vliv na naše podnikání.

Informace o pozici

Mzda 7 000 - 10 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha Karlín min. 1x týdně