SCRIPTUJ I NA DÁLKU V JS (AŽ 85 000 KČ/MĚS)

FE je Vaší vášní? Máte za sebou úspěšný projekt v JavaScriptu nebo TypeScriptu? Hledáte práci ve které uplatníte a rozvinete svůj potenciál? Pokud odpověď je „ano“, tak hledáme právě Vás!

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

* Vývoj webových aplikací v JS/TS ve Windows, Linux či Mac
* Podílení se na zajímavých dlouhodobých projektech
* Řešení požadávků ke spokojenosti zákazníka
* Zabývání se funkcionalitou produktu
* Spolupráce v přátelském týmu
* Agilní vývoj

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer TypeScript developer

Základní dovednosti

JavaScript TypeScript HTML5 3+roky Psáni čitelného kódu

Softskills

Týmová práce Proaktivní přístup

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* 5 týdnů dovolené
* Možnost pracovat remote
* Příspěvky ve formě Cafeterie
* Jazykové a vzdělávací kurzy
* Nejmodernější technologie
* Velmi příjemné pracovní prostředí a kolektiv
* Možnost kariérního růstu
* Stravenky
* Příspěvky na pojištění

*Místo výkonu: celá ČR

Proč si vybrat tuto nabídku

Tato společnost poskytují svoje řešení největším finančním institucím na světě. Prvenství v tomto oboru si udržují už několik let a neustále pracují na sobě i svém produktu, aby se na prvním místě i nadále udrželi. Můžete se tedy stát součástí týmu expertů a pomoct jim být nenahraditelným partnerem pro jejich zákazníky.

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Hradec Králové