Front-end Programátor

Společnost Digitation funguje od roku 2018 jako digitální marketingová agentura se sídlem v Bratislavě. V roce 2020 Digination otevřel druhou pobočku v Praze, kde začíná rozšiřovat své portfolio služeb a spouští své vlastní projekty. Aktuálně působí Digination ve více zemích a primárně se věnuje digitálnímu marketingu, digitálním službám, automatizaci a kryptoměnám.

  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Do dynamicky rostoucí firmy DIgination hledáme šikovného programátora se zaměřením na frot-end. Úkolem front-end programátora je vytcoření responzivní webstránky z dodaného desingu do HMTL5, SCSS (SASS) a Javascriptu (ES7).

Budeš primárně pracovat na tvorbě nové kryptosměnárny a dalších zajímavých projektech z tohoto segmentu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer

Základní dovednosti

WordPress PHP HTML/SCSS Javascript (ES7)

Softskills

SQL

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Možnost podílet se na inovativních projektech
  • Částečná práce z domu
  • Podpora senior programátora
  • Firemní počítač
  • Školené hrazené firmou
  • Multisport karta, za kterou není potřeba nic doplácet
  • Pravidelné firemní akce a večírky
  • Občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaje)
  • Ve středu po práci fotbal

Proč si vybrat tuto nabídku

Digination není nudný korporát, jsme sehraný team mladých lidí, kteří tvoří zajímavé projekty. V Digination dbáme na teamovost, a proto pravidelně organizujeme zajímavé večírky a firemní akce v Česku i zahraničí.

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha - Holešovice