ABAP Developer

Jsme EFFIIS poradenská společnost poskytující konzultační a programátorské služby v oblasti SAP více než 15 let. Jsme součástí rodiny SAP jako SAP partner. Naše know-how spočívá ve vývoji vlastních řešení. Jsme hrdí na to, že klientům dodáváme produkty šité na míru a následně je propojujeme s okolními systémy.

Úroveň
  • Junior
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Momentálně hledáme kolegu na pozici ABAP Developer, který má za sebou  zkušenost v roli ABAP vývojáře.

Přidej se k nám a buď součástí projektů, které mají smysl!

Jak si tě představujeme?

  • Programuješ v ABAB alespoň 2 roky.

  • Baví tě nové technologie a rád hledáš možnosti, jak je mezi sebou propojovat.

  • Domluvíš se česky (nutné) a anglicky (min. na komunikativní úrovni).

  • Výhodou (ne nutností) je:

    • zkušenost s jinými programovacími jazyky jako Java Script, U15 Fiori.

Co tě u nás čeká?

  • Vyvíjení aplikací podporující firemní procesy.

  • Používání různých technologií a programovacích jazyků (ABAB, Java Script nebo podobných jazyků)

  • Komunikace s projektovými manažery i ostatními členy týmu.

Proč Tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.
  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek

  • Chceš se podívat, jak to u nás vypadá, ještě než si dáme call? Mrkni na:

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Javascript developer Python developer

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha
Termín nástupu 15.11.2022