JavaScript developer | 2 dny onsite, 3 dny offsite

Jsme vůdci v oblasti elektrotechniky a automatizace, právě otevíráme pozici JavaScript vývojáře . Staňte se součástí naší globální rodiny 147 000 expertů ve více než 100 zemích a přispějte svými dovednostmi k tvorbě udržitelných a inovativních řešení pro budoucnost.

  • Senior
  • Expert
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co bude Vaše role?

  • Pracovat budete v mezinárodních softwarových vývojových projektech v týmech o 2-5 osobách.
  • Využíváme agilní přístup ke vývoji – SCRUM, což Vám umožní být vždy v centru dění a přispět ke kontinuální inovaci.
  • Budete mít příležitost vyvíjet s technologiemi jako jsou Node.js, JavaScript, TypeScript, stejně jako pracovat s HTML, CSS (SCSS/SASS), React a DevExpress, Node-RED a C#.

Koho hledáme?

Hledáme osobu s:

  • Zkušenostmi ve vývoji webových aplikací s použitím Node.js a schopností práce s HTML/CSS.
  • Zájmem o fullstack vývoj a ovládáním výše uvedených technologií.
  • Anglickým jazykem na komunikační úrovni, vzhledem k práci v mezinárodním týmu.
  • Chuť se učit nové technologie a pracovat v týmu, jakož i schopností samostatně řešit zadané úkoly.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert

Pozice

Node.js developer

Základní dovednosti

HTML CSS Node.js Node-RED

Softskills

Samostatnost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme?

Připojením k nám získáte:

  • Roční finanční bonus a každoroční revize mezd.
  • Flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova a 25 dní dovolené.
  • Širokou řadu vzdělávacích programů, MultiSport kartu a stravenkový paušál.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, podporu rodičů a možnost kariérního růstu.
  • Notebook, mobilní telefon, firemní akce a slevy u našich partnerů.

Nehledáme jen zaměstnance, ale talentované lidi s vizí, kteří chtějí mít aktivní roli ve formování budoucnosti. Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, těšíme se na Vás

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Ostrava/Plzeň, až 3 dny offsite