Sales Assistant

Do našeho týmu hledáme nadšeného sales asistenta/ku, který/á bude pomáhat hledat nové obchodní příležitosti.

  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Kontrolka je úspěšná česká firma s mezinárodním dosahem, která stabilně roste již déle než 6 let. Naší doménou je navrhování digitálních uživatelských rozhraní pro automobilový průmysl. Dodáváme to nejlepší pro 15 největších automobilek na 5 kontinentech světa a máme na silnicích přes 22 mil. aut s naším designem, který spojuje krásu a užitečnost. Setkáváte se s ním řadu let.

Více se můžete dočíst také v článku o našem studiu ve Forbes nebo Czech Design

Jaké budou Vaše povinnosti?

Pomáhat s sales aktivitami a spoluprací s firemním Sales mentorem, od kterého se budete moct vzdělávat.
Udržovat si přehled o aktuálních trendech v oblasti Automotive designu a HMI.
Pomáhat s prezentacemi, přípravou a meeting minutes.
Příprava emailů nebo oslovení na LinkedIn.
Analyzovat a mapovat trh z pohledu potenciálních zákazníků, včetně odvětví mimo automobilový průmysl.
Spolupracovat s našimi designéry a být informován/a o probíhajících a budoucích projektech.
Aktivně se vzdělávat a přicházet s nápady, jak vylepšit sales aktivity.

Co byste měl/a mít:

Zkušenosti s prodejem služeb (design, IT, servis, ...)
Komunikační dovednosti a přirozené charisma.
Prezentanční a písemné vyjadřovací schopnosti.
Samostatnost a schopnost kreativně přemýšlet.
Angličtina na úrovni C1/C2.
Platný řidičský průkaz pro příležitostné cestování.
Znalost LinkedInu a jeho funkcí pro networking a generování obchodních příležitostí.
Znalost CRM softwaru výhodou.

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Obchodník IT

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Zvýšení platu po zapracování a provize za splnění cílů.
Možnost realizace a vybudování si vlastního sales týmu.
MacBook/iMac/PC.
iPhone 13 a firemní tarif.
5 týdnů dovolené a 3 sick days.
Mezi další výhody patří příspěvek na stravování.
Možnosti osobního rozvoje, jako jsou jazykové lekce a osobní koučink.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jsme skvělý tým. Jsme nezávislí a flexibilní, rozhodujeme se sami a hlas každého z nás má velkou váhu. Rozvíjíme talenty a záleží nám na našich lidech. Jsme společnost s moderním přístupem k práci a zaměstnancům a svou práci milujeme. Naše práce je výjimečná a našim klientům vždy poskytujeme skvělé služby.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 60 000 Kč / měsíc
Pracovní prostředí Moderní
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Místo pracoviště Michelská 18, Praha 4