PHP vývojář*ka

Chceš se podílet na tvorbě webů, e-shopů a aplikací? Mezi složitější kouzla vývojářů BlueGhostu patří třeba konfigurátor pro podporu tisku pláten na Printscreen. Do našeho týmu hledáme nového parťáka - parťačku, který/á se nezalekne žádné výzvy. Pokud rád/a pracuješ s technologiemi jako PHP 7.4, Symfony, GIT či MySQL, chceš flexibilní pracovní dobu, která se dá skloubit i s dalšími aktivitami a užíváš si lokalitu plnou zeleně a podniků v pražské Bubenči = můžeš číst dál.

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co tě může čekat?

  • Tech Stack BlueGhostu: GIT, Composer, PHP (až 7.4, ale zkoumáme už i verzi 8), Symfony, Twig, MySQL, REST, Javascript.

  • Občas využíváme i PHPStorm a jestli jsi zvyklý*á fungovat ve Windows, mac OS nebo Linux je nám fuk.

  • Velikost a náročnost úkolů bude odpovídat tvým schopnostem.

  • Když si nebudeš vědět rady, tak ti tým ochotně poradí. Naopak máš možnost přijít s vlastními nápady a zlepšováky.

  • Pokud se budeš chtít vzdělat v konkrétní specializaci, BlueGhost tě rád podpoří.

Co od tebe Modrý duch očekává?

  • Tvou duši
  • Objektové programování v PHP a práci s databázemi
  • Alespoň 2-3 roky zkušeností či vlastní portfolio práce, které nám můžeš ukázat
  • Znalost GITu a MySQL podmínkou
  • Znalost Symfony výhodou
  • Že budeš myslet hlavou
  • Férové jednání

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Praxe:
    1 rok
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP symfony GIT MySQL

Výhodou

Fajn povaha :)

Jazyky

Česky – plynule

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Flexibilní pracovní dobu, kterou si sám*a nastavíš.
  • Férové jednání i z naší strany.
  • Pestrou paletu projektů, na kterých se budeš podílet od začátku do konce.
  • Individuální rozpočet na vzdělávání 8000 Kč/rok.
  • Práci i na home office = možnost skloubení práce a studia.
  • Řadu ostřílených kolegů, od kterých lze pochytat nové zkušeností.
  • Dog/cat/cokoliv friendly office (máme tu občas erární pavouky).
  • Vymazlené interiéry = bar v klubovně, vnitroblok s grilem a parkovacími místy.
  • Pracovní prostory ti budou k dispozici i pro tvé soukromé akce. Mít bar v kanclu se od roku 2020 hodí ještě víc... !
  • Zásoby dobré kávy a dalšího alka či nealka. V létě nanuky, v zimě vitamíny. Ovoce a další sváči celoročně každodenně.
  • Pravidelné firemní akce (když covidek dá) - grill party, laser game, snídaně, meetupy, workshopy, team buildingy...
  • Do práce můžeš jezdit na svém či sdílených firemních kolech “Hradčanská express” = linka parkující mezi Hradčanskou nebo Dejvickou a našim kanclem.
  • Partu skvělých kolegů a super armosféru - fakt. Důkaz místo slibů.

Jsi to ty?

Ozvi se na eva@blueghost.cz a domluvíme si kafe v doupěti.

Proč si vybrat tuto nabídku

Jestli chceš práci, do které se budeš těšit, kolegy, ze kterých se stanou kamarádi a volnou pracovní dobu, tak si narazil správně :)

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha