Senior PHP developer

- práca na inovatívnej implementáciu, ktorá v strednej Európe nemá konkurenciu - kombinácia agility a nadšenie finta Startup - v jednom z vývojových tímu (total 15 developerov) budeš rozhodovať o kľúčových technických konceptoch a vytvárať robustné a unikátne technické riešenie - v prípade záujmu možnosť rastu do pozíciu lead developera a mentorovania juniorních kolegov - technická implementácia - práca s technickou dokumentáciou

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
120 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

- práca s technickou dokumentáciou
- technické a funkčné analýzy
- možnosť práce z kancelárií v Ostrave, Brne, Prahe, Bratislave
- ak spolupráca bude fungovať - je možný veľmi častý homeoffice
- Epicy a userstories backlog v najnovšej verzii JIRY
- Focus na škálovateľnosť, robustnosť a security Aspect
- Zavedené GIT Workflow
- Zavediete CI (GitLab CI, Microsoft Azure)

Požiadavky:

- skúsenosti s PHP vývojom aspoň 3 roky
- práca s dedikovaným Scrum masterom, product owner a epic owner
- využívanie PHP 7.2
- Symfony alebo Laravel (SOA focus)
- Codereview
- Docker
- GitLab
- ELK stack
- znalosť GITu
- všeobecná znalosť návrhových vzorov (eg SOLID)
- znalosť webových služieb (RESTful)
- CI/CD skúsenosti (automated deployment)
- skúsenosť s E2E vývojom
- Bugfixing

Výhodou:

- Pre najlepších developerov - podporované digitálne nomádstvo

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Informace o pozici

Mzda 90 000 - 120 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Brno, Ostrava, Bratislava