PHP/Nette/Symfony developer | Backend pro appky s přes 20 000 000 usery

Jsme 50 členný tým profíků, který společně vytváří uživatelsky přívětivé a businessově fungující mobilní i webové aplikace. S naší zkušeností z vývoje vlastních produktů a používání datové analytiky dobře víme, co funguje a co ne. Jsme součástí produktového plánování, designu, vývoje a dalšího rozvoje produktů našich klientů - jako jsou Škoda Auto, O2, McDonald's, Deloitte, Zásilkovna, Evropa 2, YouRadio, HoppyGo a další.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Rozšíříš 10 členný tým backend vývoje, očekáváme, že nám pomůžeš s rozvojem našich interních projektů, které pomáhají stavět mobilní appky mnohem rychleji, a řešit různé technologické výzvy od našich klientů. Pracovat můžeš na HPP nebo IČO.

K tomu Ti pomůže:

  • náš plně automatizovaný CI proces,
  • kódy držené v GitLabu,
  • testování přes PHPUnit nebo Nette/Tester,
  • lokální vývoj u všech projektů držíme v Dockeru,
  • code reviews jako běžná záležitost a zapojení i juniornějších kolegů.

K dispozici Ti bude náš Team Lead David, který bude soustavně dbát na rozvoj Tvých dovedností a stejně jako on, se budeš starat o to, aby naše architektura, stack a odvedená práce byla vždy v nejvyšší kvalitě! Spolu s týmem iOSáků, androiďáků, testerů, projekťáků, produkťáků a designerů vytvoříme další aplikace, které budou lidé milovat.

Hledáme právě Tebe, pokud:

  • máš dobrou znalost PHP 7.1 nebo novější
  • vyznáš se v práci s ORM, ideálně Doctrine 2,
  • v SQL a Gitu plaveš jako ryba ve vodě,
  • zvládáš používat alespoň jeden populární framework, my jedeme na Nette 3.0 a Symfony,
  • chceš se naučit, nebo už dobře znáš technologie jako RabbitMQ, Redis, ElasticSearch či Docker,
  • nebojíš se příkazové řádky a práce s Linuxem,
  • rozumíš principům nebo si tykáš s REST API,
  • máš základy HTML, CSS a Js.

Náš Tech stack:

  • Jazyky: PHP 7.3, Java 11
  • Architektura: MVC
  • Databáze: MySQL, Postgre, MongoDB
  • Error tracking: Sentry
  • Logování: ELK, Monolog
  • CI / CD: Gitlab CI, Kubernetes

Neboj se udělat ten první krok – napiš nám, třeba jsi náš člověk právě ty!

Pošli nám odkaz na Tvůj GitHub nebo StackOverflow! Zajímá nás, jak pracuješ!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP 7.3. | GitLab REST API Doctrine 2

Výhodou

Java 8 ORM RabbitMQ Redis ElasticSearch Docker java 11 Symfony Nette

Softskills

Týmový hráč Problem-solving Solution oriented

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Pracovat budeš v kubistické vile na Náplavce, můžeš si po obědě zahrát ping-pong, na XBoxu nebo se protáhnout na workoutové sestavě na zahradě;
  • jdeme s dobou, takže budeš mít čas na inovace a zavádění nových principů i technologií;
  • za dobře odvedenou práci Tě čekají finanční bonusy;
  • rádi trávíme čas spolu, dokážeme tak věci řešit svižně, ale pokud budeš chtít, home-office není překážkou;
  • podporujeme Tvůj osobnostní i profesní růst, a pokud i rád sportuješ, multisport karta se Ti hodí;
  • naše Office máma vždy připraví nějaké dobroty přímo na pracovišti;
  • backenďáci začínají svůj den hned z rána, ve firmě však máme pružnou pracovní dobu a je na tobě, jak si svůj den rozvrhneš;
  • jsme stabilní firma a máme skvělý tým profesionálů, to však neznamená, že se na našem Teambuildingu nedokáže odvázat.

Proč si vybrat tuto nabídku

Můžeš být u zrodu aplikací, které za chvíli bude znát každý. Máme super kancly v centru Brna (a v Praze), kde o Tebe budeme pečovat a hýčkat si Tě. Při práci se toho hodně naučíš a dáme Ti i čas na sebevzdělávání a rozvoj. Kromě firemních benefitů se můžeš těšit i na bonusy za dobře odvedenou práci. Všechno je o důvěře a komunikaci – když budeš fér, vyjdeme Ti ve všem vstříc.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Rašínovo Nábřeží 71