PHP Backend vývojář až 70 000 Kč / měs.

Do Českých Budějovic hledáme PHP Backend programátora (seniora / mediora). Potřebujeme tě pro vývoj mezinárodní e-commerce platformy pro světoznámé fashion značky. Máme na to několikaletý kontrakt.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

Neboj se, že bys jen datloval kód podle striktně popsaného zadání. Naopak, hledáme člověka, který se postará o agilní a kreativní vývoj. Někoho, pro koho je důležitý osobní (programátorský) rozvoj, kdo se nebojí zkoušení nových věcí a vymýšlení inovativních řešení. Klienti chtějí jen to nejlepší a očekávají takový přístup.

Budeš součástí fungujícího týmu (cca 10 lidí), kteří na vývojí aktivně každý den pracují. Cílem projektu je stát se jedničkou na trhu v poskytnutí e-commerce platformy pro přední fashion značky v celé Evropě.

Co bude tvým úkolem?

  • Rozvíjet a programovat backend platformu
  • Realizovat microservices prostředí
  • Přemýšlet nad možnostmi, vymýšlet, bádat a hledat řešení
  • Provádět code review kolegům a oni tobě, abychom se co nejvíce inpisorovali navzájem

Pracovat budeš s:

  • PHP Symfony / Phalcon
  • Mongo
  • Portainer
  • Postgres
  • Rabbit
  • Redis
  • Docker
  • a další…

Nic však není dogma a celý tým je otevřen novým nápadům i technologiím, které budeš mít vyzkoušené.

Nabízíme:

  • Plat 50 000 – 70 000 Kč měsíčně za plný úvazek
  • Možnost home office většinu prac. týdne
  • Účast na školeních a konferencích dle vlastního výběru
  • 20 dní dovolené
  • Mladý kolektiv a principy malé firmy mimo korporátní sféry
  • Slevu 40% na zboží v partnerských e-shopech
  • Možnost vlastní kreativy ve vývoji, udávání směru daného dev stacku
  • Práci na aplikaci s mezinárodním přesahem

Ozvi se nám, staň se členem týmu a pomoz dělat svět lepší, promyšlenější. Přihodit můžeš profesní CV, případně veřejný repozitář apod.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

PHP developer PHP developer

Základní dovednosti

PHP Symfony

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • NTB dle volby
  • OS dle volby
  • Školení a kurzy dle volby
  • Velká podpora rozvoje každého specialisty
  • Placená dovolená i pro externisty na ŽL (při fulltime spolupráci)
  • Občerstvení a relax zóna v ČB kancelářích
  • Teambuildingy, firemní akce a večírky, neformální akce
  • Neoficiální / nekorporátní atmosféra
  • Velké slevy na klientských projektech (fashion a další)
  • Značná volnost pro práci a obrovská porce důvěry

Proč si vybrat tuto nabídku

Aktuálně jsme nejvýrazněji rostoucí technologická firma a respektovaný technologický zaměstnavatel v Jihočeském kraji s velkou budoucností.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště České Budějovice