PHP SCRIPT PRO ZKUŠENÉ (AŽ 100 000 KČ)

Chcete pracovat na vývoji špičkového digitálního produktu? Je Tvým snem být u zrodu nového projektu? Jsi ambiciózní a nespokojíš se s málem? Úspěšná česká IT firma rozjíždí nový projekt a pracuje na mediálním portálu, se kterým chce dobýt svět. Už nyní její služby využívají miliony lidí na celém světě, a i Ty můžeš tuto laťku posunou ještě výš. Láká Tě myšlenka se na tomhle všem podílet? Ozvi se, stojí to za to!

  • Plný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

* Práce na dlouhodobém projektu, kde BE jede na Symfony 4
* U PHP používáme verzi 7.4.
* Tvorba technické dokumentace.
* Testování produktu.
* Užitečná práce, která dává smysl a psáni vlastního kódu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP Symfony Nette Linux MariaDB MySQL Docker

Výhodou

Kubernetes

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

* Ambiciózní start-up projekt
* Zázemí světově úspěšné české společnosti
* Práci v malém týmu dle agilních metodik
* Neformální prostředí, pohodu a klid k práci
* Pružná pracovní doba
* Multisport karta

* Místo výkonu práce: Brno

Proč si vybrat tuto nabídku

Užitečná práce, která dává smysl a možnost psáni vlastního kódu.

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Brno