PHP VÝVOJÁŘ, I REMOTE (AŽ 80 000 KČ)

Pojď do pohodového týmu vývojářů a testerů vyvíjet velkou webovou aplikaci. Díky ní mohou naši klienti, nacházet talenty, které jiným zůstávají skryty. Pohledy všech se upírají k budoucnosti, proto i my držíme krok a jsme technologicky stále na výši.

  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc

Popis pozice

* Máme opravdu velkou aplikaci, takže tě čeká vývoj robustní architektury.
* Dostaneš do jednoho z našich 5 členných vývojových týmů a budeš se podílet na jejím vývoji a zlepšování, protože zákazníci nejsou nikdy spokojení.
* Taky neustále děláme refaktoring a posouváme celý stack vpřed.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP REDIS JavaScript MySQL

Výhodou

MongoDB RabbitNQ Vue.js

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

* Nejsme korporát, takže si u nás neužiješ byrokracii a zákazníci jsou daleko od nás, takže upjatý dress-code tady taky nenajdeš.
* Co u nás najdeš je skvělá parta lidí, co drží pospolu.
* Taky jezdíme na různé konference, kde se můžeš přiučit.
* Nabízíme i možnost částečného HO, nebo remote.

* Místo výkonu: Plzeň

Proč si vybrat tuto nabídku

* V našem stacku děláme hlavně s PHP a pokud znáš zrovna verzi 7.x bude to ještě lepší. * Taky u nás budeš používat rabbitNQ, REDIS, JS, vue, Mongo a MySQL.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeň