Junior PHP Full-Stack Developer

Jsme Rentsoft – softwarová firma, která si dala za úkol vytvořit inovativní ERP systém v oblasti pronájmů movitých věcí. Srdcí naší firmy je internetový systém, který je navržen pro střední až velké klienty, věnující se například pronájmu vozů, stavebních strojů nebo lodí a dalších. V našich projektech stavíme na technologiích jako jsou například PHP 8, Symfony 5, Mikroslužby, jQuery, Docker, Kubernetes a další.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tvé úlohy

  • Vyvíjíš kvalitní, objektově orientovaný kód v PHP a přinášíš nové funkcionality do cloudově postavené aplikace.
  • Máš možnost seberealizace ve vývoji a údržbě našeho software. Nejsi tedy jen ovce. Máš možnost být pastýř.
  • Migruješ historický kód do nového systému či vyvíjíš zcela samostatnou mikroslužbu. Co nemá již smysl udržovat, postavíme znovu na zelené louce a líp.
  • Pro správnou funkčnost našeho systému píšeš automatické testy.

Tvůj profil

  • Můžeš být i zapálený absolvent
  • Nejsi superman. Je nám zcela jasné, že znalosti se sbírají zkušenostmi. Pro nás je důležité, že máš logické myšlení a dokážeš si poradit pomocí internetu, dokumentace či kolegů v práci.
  • I za cenu většího úsilí nepropadneš chuti napsat kód „nečistě“ a rychleji. Dáš si tu práci studiem či hledáním a kód napíšeš správně dle Best Practice u daného frameworku.
  • PHP pro tebe není cizí slovo. Orientuješ se v něm a máš základní zkušenosti s OOP a MVC.
  • Dokážeš alespoň zlehka upravit HTML a Js kód.
  • Už jsi slyšel o existenci Gitu a víš, jak do něj poslat svůj upravený kód.
  • Máš všeobecné povědomí (ne perfektní znalosti) o dalších frontend, backend a serverových službách.
  • Jsi rád v kanceláři s kolegy. Homeofficu máme již za poslední dobu plné zuby.

Pokud tě naše poptávka zaujala nebo se chceš ještě na něco zeptat, zašli nám e-mail nebo zavolej. Když nám k dotazu zašleš přímo také svůj strukturovaný životopis s představou o platu, ulehčí nám to komunikaci.

Předpokládané datum nástupu nejpozději: 1. 4. 2022

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý

Plat: 35 000,00Kč - 55 000,00Kč (měsíčně)

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior

Pozice

PHP developer Full stack developer

Základní dovednosti

php

Výhodou

symfony

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Atraktivní ohodnocení, jako také pití a občerstvení na pracovišti, firemní akce a aktivity.
  • Osobní a karierní rozvoj ve stále se rozrůstající firmě.
  • Stabilní pracovní místo s možností rozvíjení svých znalostí a dovedností.
  • Práce v mladém týmu s rodinnou atmosférou.
  • Práce na HPP (Nenabízíme spolupráci na ič nebo remote)
  • Firemní Macbook Pro
  • Platové ohodnocení 35 000 - 55 000 Kč s možností zvýšení po zkušební době.
  • Nástup nejpozději 1.4.2022

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha, Jinonice
Termín nástupu 01.04.2022