Seniorní PHP Developer aneb Tvůj šťastný nový rok

3… 2…1… Teď! Spolu s novým rokem můžeš přivítat i skvělý nový job. Do mladé devel party, která dělá pro nejvydařenější české i zahraniční projekty (CNC, Bonami, Omio, Alza), sháníme rychlostí blesku PHP developera. Chceš vyvíjet vymazlené autonomní systémy, které dokážou měnit svět? Chceš, aby si tě v práci hýčkali? Můžeš hned? Pak jsi nejspíš náš člověk. Čti dál!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co budeš dělat?

Něco jako urychlovače designových kousků. Díky tobě poletí objednávky z e-shopu k zákazníkům rychlostí novoroční rachejtle. A s fajnovou partou kolegů bude příležitost k přípitku rozhodně častěji než jednou do roka.

Hledáme PHP vývojáře zkušenáře na full time. Vezmeš si pod křídla vývoj transportní služby a rozvoj web aplikace pro správu skladu.

Jakou řečí mluví tvoje kódy?

Není čas ztrácet čas. Tady pár zkratek, kterým bys měl/a rozumět:

  • PHP 7 a 8,
  • Nette framework,
  • Symfony framework,
  • MySQL + Doctrine,
  • testování pomocí PHPUnit a na statickou analýzu PHPStan,
  • REST, GRPC a SOAP,
  • Gitlab, Docker, Nomad (deploy).

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

PHP developer

Základní dovednosti

PHP Nette Symfony MySQL

Softskills

týmový hráč komunikativnost spolehlivost

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Dáme ti (a tvým kódům) svobodu: dostaneš volné ruce při tvorbě řešení i při rozhodování, odkud a jak chceš pracovat.

Dáme ti pokrok: budeš mít čas na inovace, své vlastní projekty a k tomu ty nejmodernější nástroje.

Dáme ti jistotu: čeká tě dlouhodobá spolupráce ve stále rostoucí firmě, finanční bonusy a příspěvky na dopravu nebo bydlení.

Dáme ti hlas: rádi diskutujeme a posloucháme každého člena týmu.

Dáme ti zábavu: pravidelně pořádáme meetupy a neformální vývojařské setkání. V pražských kancelářích navíc najdeš herní a relax zónu i fitko.

Tak šťastný nový kód!

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás nebudete stagnovat! Máme různorodé projekty. Zakládáme si na sdílení know-how v týmech a na podpoře rozvoje Vašeho talentu. Rádi diskutujeme nad stackem a rozšiřujeme ho, budeme se rozvíjet společně!

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Odkudkoliv
Termín nástupu 03.01.2022