Back-end programátor

Smysluplné projekty, které posouvají naše klienty, okolí a svět do moderní doby. Pozice pro ty, kdo věří v sílu informačních technologií! Chceš jít s dobou, jako programátor? Baví tě technologie budoucnosti? Obsazujeme pozici Back-end programátora na OSVČ, případně HPP se zkušenostmi s nejnovějšími technologiemi v oboru.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
Mzda
90 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Členové našeho týmu jsou a i po tobě chceme, aby jsi byl:

  • Týmový hráč (nejen při hraní her)
  • Ochotný se vzdělávat a pracovat na svých schopnostech
  • Důsledný v dodržování termínů
  • Zvídavý v nových technologiích

Měl by jsi ovládat:

  • PHP/Laravel
  • Navrhování softwarové architektury UML
  • SQL a NoSQL databáze (MySQL, Redis atd.)
  • Verzovací systém GIT

Když umíš je to plus:

  • Vue.js
  • Kubernetes/Docker
  • Laravel Nova
  • Skušenost s Python nebo C/C++

Budeš s námi vyvíjet:

  • Informační systémy
  • IoT systém

Pokud máš všeobecný přehled a povědomí o dalších frontend, backend a serverových technologiích, pošli nám životopis!

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

PHP developer Vue.js developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Výměnou za tvou práci dostaneš:

  • Práci na HPP (Plný úvazek), nebo IČ
  • Plně vybavené pracovní místo
  • Odměnu 65 000 Kč / měsíčně, víc nebo míň dle zkušeností
  • Možnost Homeoffice

Proč si vybrat tuto nabídku

S námi máš možnost růstu. Jsme opak korporátu.0 Náš tým nezabředává do rutiny, ale makáme na sobě. Jsme tým!

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 90 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Milady Horákové 13, 602 00 B
Termín nástupu 16.05.2022