PHP Developer pro Košík.cz

Košík.cz není jen online supermarket, ale taky velká parta milovníků technologií a inovací.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
110 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Košík.cz není jen online supermarket, ale taky velká parta milovníků technologií a inovací. Řešíme polygony, několik skladů, cenotvorbu s váhovými položkami, dostupnost podle šarží. Prostě zajímavé věci. Píšeme v PHPku,  brzy budeme migrovat na 8.0 a následně na 8.1. Úkolů je dost a tak hledáme další parťáky.

Používáme:

  • MariaDb
  • Rabbit
  • Elastic Search
  • Redis

Pro administraci používáme Nette a pro ostatní si vystačíme se Symfony bundles.

Cílem je mít SPA aplikaci proto se u nás vyvíjí odlehčené API postavené na patternu Action Domain Responder a Symfony komponentách.

Jak fungujeme?

  • jedeme v dvoutýdenních sprintech - v každém sprintu máme 30 % na seberealizaci
  • 2x za měsíc máme Developer Community meeting, kde můžeš navrhnout změnu nebo jen diskutovat o jakékoli technické záležitosti.
  • veškerý kód vždy prochází automatickým CI a code review, QA je u nás součástí vývojových týmů
  • aplikace je Dockerizovaná a přesouváme se do Azure, ale nemusíš být DevOpsák :)

Jak si Tě představujeme:

  • máš alespoň 3 roky zkušenost s PHP
  • jsi týmový hráč
  • tušíš pro kterou “věc” co používáme (nevadí nám, když nebudeš znát všechny)
  • máš přehled v principech vývoje aplikací
  • chceš se neustále učit a zlepšovat

A co Ti nabízíme?

  • agilní prostředí s otevřenou komunikací
  • flexibilní pracovní dobu
  • skvělý šéfy
  • odpovídající mzdu a kvartální bonus

Máme návrh: jestli se ti tahle pozice líbí, jestli se v ní vidíš – pojď do toho s námi !

Napiš nám, přidej svoje CV nebo LinkedIn a klidně přidej i ukázku kódu.

Těšíme se !

PHP tým Košík.cz

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

PHP developer PHP developer

Základní dovednosti

PHP Symfony

Výhodou

Docker

Jazyky

Česky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Ještě přidáme:

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost vzdělávání, firemní akce a teambuildingy
  • smlouva na dobu neurčitou
  • zaměstnanecké slevy na Košík.cz
  • VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz
  • výhodné nákupy na Samsung e-shop
  • odměna za věrnost
  • výuka cizích jazyků
  • tarify od O2 family
  • Multisport karta
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní Zoo karta
  • moderní kanceláře přímo na metru A - Dejvická

Proč si vybrat tuto nabídku

agilní prostředí s otevřenou komunikací flexibilní pracovní doba skvělý šéfové odpovídající mzdu a kvartální bonus

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 110 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Dejvická
Termín pro odpověď do 30.12.2022
Termín nástupu 01.11.2022