PHP developer (junior, middle) - full remote - ERP a CRM #lowcode #nocode

Jsme rychle rostoucí technologická společnost, která implementuje Open Source ERP, CRM a WMS systémy do středních a větších firem. Mezi naše významné zákazníky patří Kovosvit a.s., Premier Clinic, ECG - Electro, Natural Protein, Lamark, ČZU a další. Naše značky jsou: AutoERP, AutoCRM, WPDistro. Můžeš pracovat odkudkoli. Tvůj cíl musí být se posouvat a zlepšovat se.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme rychle rostoucí technologická společnost, která implementuje Open Source ERP, CRM a WMS systémy do středních a větších firem. Mezi naše významné zákazníky patří Kovosvit a.s., Premier Clinic, ECG - Electro, Natural Protein, Lamark, ČZU a další. Naše značky jsou: AutoERP, AutoCRM, WPDistro.

Můžeš pracovat odkudkoli. Tvůj cíl musí být se posouvat a zlepšovat se.

Pokud jsi proaktivní, pracovitý a rád se učíš a zajímáš se o IT, tak Tě velmi rádi přivítáme u nás na pohovoru a budeme se těšit na spolupráci s Tebou. Svoboda a neustálé zlepšování jsou pro nás více než důležité.

Pokud se chceš teď hned seznámit s architektem, tak tady je video.

Co u nás můžeš dělat?

  • Tvořit v našem Low Code modeleru AutoCRM a rozvíjet jej.
  • Programovat rozšíření nebo moduly pro základ systému
  • Rozšířit své znalosti (nejen) webových jazyků – PHP, JavaScript a CSS.
  • Tvořit systémy na míru v našem AutoCRM modeleru a stát se jednou architektem systémů.
  • Programovat v budoucnu velmi složité systémy až po umělou inteligenci
  • Neustále se zlepšovat – (samo)studium je pro nás důležité. Dáváme na něj čas a očekáváme Tvůj zájem o nové informace.

Co děláme?

  • Cílíme na střední a větší společnosti, kterým nabízíme komplexní systémy od CRM, ERP, webu, eshopu až po analytiku a nástroje na odesílání hromadných newsletterů.
  • Naše filosofie je Free Software – implementujeme pouze Open Source systémy, proto učíme všechny lidi orientovat se v cizích kódech.
  • Pracujeme jak pro menší, tak i pro velké a nadnárodní (ECG – Elelectro, Premier Clinic, ČZU… atd.) klienty. Ale důležitější jsou řešení, která děláme – jsou zajímavá, s rozvojem do budoucnosti a udržitelná.

Minimální požadavky

  • PHP (OOP),
  • JavaScript
  • MySQL
  • základni znalost MVC architektury
  • analytické myšlení

Může se hodit, když budete  ze začátku umět (není podmínkou):

  • Znalost nějakého z frameworků: Symfony, Laravel, CodeIgniter apod.
  • Znalost návrhových vzorů, jako např: továrny, singletony, prototyping, kompozice apod.
  • Dovednost pracovat s Linuxovými nástroji
  • Ač nepoužíváme, pro orientaci v systému určitě určitě pomůže i znalost nějakého mainstreamového JS frameworku, jako např. React či Vue

 Pošlete motivační dopis a životopis prosím.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:

Pozice

PHP developer Javascript developer

Základní dovednosti

PHP SQL HTML JS CSS

Výhodou

Zkušenosti s implementací CRM/ERP systémů

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti s exponenciálním růstem
  • Motivační hodnocení
  • Práce homeoffice / remote
  • Flexibilní pracovní doba
  • Soudržná firemní kultura
  • Zajímavá práce i na zahraničních projektech
  • Nové vědomosti a zkušenosti s vývojem komplexních e-shopů na míru
  • Neformální pracovní prostředí
  • Žádné omezování v Tebou používaných technologiích a postupech

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Full-remote
Termín pro odpověď do 31.08.2024
Termín nástupu 01.04.2024