Tvoř s námi Python Django aplikace pro startupy

Kdesi pod kůží našich aplikací tepe jejich backend srdce. Není vidět, ale bez něj by projekty neožily. Moc dobře si uvědomujeme jak je tahle část našich projektů důležitá.  Proto potřebujeme někoho, kdo posílí řady našich zkušených Django programátorů, někoho kdo bude mít ambici se společně s nimi vzdělávat a držet krok s novými technologiemi.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Co budeš dělat?

Jsme tu pro uživatele

Naše technologie stavíme pro uživatele. Proto intenzivně mapujeme jejich potřeby, pečlivě navrhujeme ovládání aplikací a provádíme uživatelské testování, na jehož základě vytváříme předobraz finálního produktu.

Svět za API bude jenom Tvůj a tvých backendových kolegů.

Navrhni společně s týmem architekturu aplikace, pomazli se s návrhovými vzory, napiš automatizované testy a pak začni pomalu tvarovat první smyčky, rekurze a animace. Průběžně dělej code-review pull-requestů svých kolegů na projektu.

Pověstný final touch a prověření projektu je na testerovi. Pak je čas odeslat naše veledílo zákazníkovi.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Python developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Rozvíjíme sebe i ostatní v oboru

Naším cílem není jenom vývoj software, ale i osvěta a zlepšování celého oboru. Publikujeme, přednášíme, žijeme vývojářskou komunitou.

Budeš součástí celého procesu tvorby softwaru, od přípravy specifikace, až po jeho předvedení publiku a sledování provozu. Počítáme také s tím, že se budeš průběžně vzdělávat a sledovat všechny globální trendy. Angličtina je nepostradatelná.

„Co bys měl umět?“

Ať už jsi ostřílený Djanger, nebo máš za sebou teprve první krůčky, tak se můžeš stát plnohodnotným členem našeho týmu.

Napiš nám na prace@skoumal.net a poděl se s námi o to, čím Tě tahle nabídka zaujala, můžeš nám tykat, kolegy nekoušeme :)

Proč si vybrat tuto nabídku

Časoprostorová flexibilita: Součástí naší kultury je možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv, a to alespoň na poloviční úvazek. Navíc Tě přivítá tým kompetentních lidí a uvolněná atmosféra.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Home-office