SW vývojář (CMake/Python)

Do R&D centra ZF Engineering Plzeň hledáme nové kolegyně a kolegy pro nový projekt v oblasti vývoje SW nástrojů.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Vaše úkoly

  • Vývoj automatizačních nástrojů pro integraci embedded SW pro automatické převodovky
  • Podílet se na tvorbě dalších toolchainů a podpůrných nástrojů pro naše vývojové centrum
  • Analyzovat a řešit problémy související s požadavky vývojářů a uživatelů ZF aplikací
  • Spolupráce na mezinárodních projektech (Německo, USA, Čína, Indie a další)

Váš profil

  • Znalost objektově orientovaného programování (Python)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (komunikace přes MS Teams, mail, f2f)
  • Zkušenosti s agilním řízením projektů, SCRUM výhodou
  • Znalost GIT, Azure DevOps, Jira výhodou

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Vzdělání:

Pozice

Python developer Specialista DevOps

Základní dovednosti

Python CMake

Výhodou

GIT Jira Azure DevOps

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání (3000 Kč/rok)
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Možnost Home Office a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvky na dopravu a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál (70 Kč/den), benefit program Cafeterie (6000 Kč/rok) a další

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Plzeň