Python/Django Senior Developer

Baví tě pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Chceš se neustále zlepšovat v oblasti vývoje webových technologií? Máme pro tebe ideální job.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Homeoffice
  • Remote
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
100 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Koho hledáme a co tě čeká?

Hledáme zkušeného Python/Django Senior Developera, který má několik let zkušeností s Python/Django frameworkem, umí navrhovat BE architekturu celých projektů a nebojí se zkoušet nové technologie.

Budeš mít klíčovou roli při vývoji a správě webových aplikací, měl by si vědět, jak optimalizovat výkon aplikace, postarat se o bezpečnost, testovat, ladit a spolupracovat s frontendem a sledovat nové technologie a trendy.

Tech Stack

  • Django, FastAPI, Wagtail
  • Vue.JS, React
  • Docker, Docker Swarm
  • Gitlab pipelines, black, mypy
  • Postgresql, Redis, Celery, Elasticsearch

Pracujeme v rozumně klimatizovaných kanceláří v Kralupech nad Vltavou (5 min. od nádraží). Podporujeme i remote spolupráci ovšem s větší dávkou samostatnosti, zkušeností a spolehlivosti.

Odměna hodinovou nebo fixní výplatou. Nástup možný ihned, ale rádi počkáme než doděláš, co máš rozdělané.

Během práce v kanceláři máš nepřetržitý přísun kávy

Bude to fungovat pokud...

  • píšeš kód v Pythonu
  • máš za sebou alespoň 3 roky zkušeností z pracovního prostředí
  • umíš dobře komunikovat
  • máš znalosti Django nebo jiného webovém frameworku (Flask, FastAPI)
  • umíš s GIT, Docker, dokážeš udělat REST API
  • chceš tvořit smyslusplné webové aplikace
  • máš zájem se učit novým technologiím
  • hledáš pohodovou atmosféru a kamarádský kolektiv
  • hledáš full-time

Proč firma Endevel?

Jsme firma, kde budeš dělat to co tě baví, motivuje a naplňuje, mít flexibilní pracovní dobu, rozvíjet své pracovní schopnosti a práci co tě jednoznačně posune dál. Jsme parta mladých nadšenců, která se specializuje na vývoj softwaru a technologických řešení. Máme schopnost vzít nápady a proměnit je ve skutečnost, a to vše s dávkou nadšení a energie. Jsme přátelský kolektiv, díky kterému máme skvělou pracovní atmosféru. U nás se nemusíš bát říct svůj názor nebo přemýšlet nahlas, každý podnět se počítá.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Python developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Remote, on-site nebo hybridní spolupráce, dle tvé volby.
  • Práce s modernimi technologiemi.
  • Neradi se hrabeme v zastaralých projektech a proto všechny naše aplikace pravidelně aktualizujeme.
  • Každý člen týmu má své slovo. Můžeš se podílet na rozvoji firmy a jejím směřování.
  • Vyvíjíme vlastní produkt s celorepublikovým dosahem (později se počítá i se zahraniční expanzí). Ty můžeš být jeho součástí a významně ovlivnit jeho tvorbu.
  • Jen práce, která tě baví bude dobře odvedená a proto nás zajímá, na jakém projektu bys chtěl pracovat. Zajímal by tě například finanční sektor? Nebo bys radši nahlédl do světa realitních kanceláří? Popřípadě si pohrál s velkým, flexibilním systémem pro správu lékařských studií? Pokusíme se ti vyhovět a najít ti práci, která by tě bavila a motivovala tě!
  • Nemusíš bojovat s pražskou dopravou. Práci můžeš vykonávat i z pohodlí domova nebo u nás v kanceláři v kanceláři 15 minut od Prahy.

Informace o pozici

Mzda 70 000 - 100 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice Remote
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Z pohodlí domova nebo Praha - předměstí