Senior/TL Python developer se zaměřením na data

V IDC se zabýváme průzkumem trhu v oblasti IT. Sledujeme všechny technologie, které jsou kolem nás, ať už je používáme denně jako jsou třeba mobily a počítače, nebo jsou to novinky na trhu jako UI nebo 3D tiskárny a další. Všechno se vyvíjí a my jsme ti, kdo tento proces sleduje, zaznamenává, analyzuje a vytváří předpovědi dalšího vývoje. Mezi našimi zákazníky jsou společnosti, jako je Google, Amazon, Oracle, Dell a jiní, kteří patří mezi zásadní výrobce, tvůrcie a spotřebitele IT technologií.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace
  • IDC
  • V officu v Praze, případně v Ostravě

Popis pozice

Když se přidáte do IDC, stanete se součástí organizace, kde je silná kultura sdílení, komunikace a vzájemného respektu. U nás budete pracovat v rámci mezinárodních týmů na projektech pro klienty po celém světě.

IDC je Společnost, která má ve světě a historii datové analytiky své pevné místo - příští rok oslavíme 60 let své působnosti. Díky skvělé práci nás všech, jsme několikrát za sebou získali prestižní cenu od iiAR: „Analyst Firm of the Year“.

Spojte se s námi a pojďme se podrobněji pobavit o tom, jak má role Senior/TL Python developera se zaměřením na data na tohle všechno vliv a jestli je to pro Vás.

Co práce obnáší:

Rozšiřujeme tým a hledáme Seniora, který si vezme na starost některé z projektů, na kterých děláme. Mezi jeho pracovní náplň spadá zejména:

  • Vedení a odborný dohled nad 2-5 juniornějších kolegů.
  • Navrhování architektury a vývoj řešení pro příjímání, čištění, transformaci a načítání dat.
  • Sledování kvality dat a udržování datových pipeline ve vývojových, testovacích a produkčních prostředích.
  • Vyvíjení datových modelů založených na matematických a statistických metodách.
  • Komunikaci s vedením a dalšími týmy v rámci datového oddělení za účelem sběru požadavků a popisu vybraných řešení v oblastech modelace dat a strategií datového inženýrství.
  • Vše výše uvedené programujeme v Pythonu????.

Zkušenosti a předpoklady:

  • Samostatnost
  • Výborná znalost Pythonu, SQL, ETL a Databází
  • Zkušenost s vedením projektů v oblasti data engineeringu
  • AJ na dobré komunikativní úrovni
  • Minimálně 3 roky relevantní praxe
  • Vzdělání v relevantní oblasti (Data Science, Informační technologie, Matematcké a statistické obory či podobné)či odpovídající praxe

Technologie, které používáme:

  • Python, Snowflake, PostgreSQL, AWS, Apache Airflow, Neo4J

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

Python developer Architekt

Jazyky

Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co nabízíme:

  • Vysokou míru autonomie, kdy je především na tobě, jaké technické řešení pro projekty zvolíš.
  • Zajímavé projekty a různorodou práci, kde nebudeš pracovat pouze s posbíranými daty, ale budeš řešit, jak data která chybí doplnit.
  • Možnost pracovat větší část týdne remote
  • Časová flexibilita (svůj rozvrh si organizujeme sami)
  • Práce v mezinárodním prostředí, denodenní komunikace v AJ
  • 25 dnů dovolené + další dny volna, sick days, Cefeteria system ve výši 13200/rok - možnost čerpat na Multisport kartu, důchodové či penzijní připojištění, Flexipassy, příspěvek na stravu 75/den aj.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště V officu v Praze, případně v Ostravě
Termín nástupu 01.02.2024