NEXT.js programátor (Medior/Senior)

1. Web IT s.r.o. logo

Je pro tebe vývoj v NEXT.js zábava, rád se posouváš a hledáš nové výzvy? Rád dotahuješ věci do konce, jsi proaktivní, komunikativní a umíš pracovat samostatně i v týmu? Dej nám o sobě vědět a staň se součástí naší skvělé party 1. Web IT.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co tě u nás čeká?

  • Budeš pracovat na dlouhodobých projektech pro české klienty
  • Komunikace s klienty, určování priorit a dodržování zadaných termínů
  • Spolupráce s ostatními kolegy v týmu
  • Osobní i profesní rozvoj
  • Školení nebo osobní coaching
  • rostoucí a motivační finanční odměna

Co od tebe očekáváme my?

  • Znalost HTML5, CSS3, Javascript (ES6)

  • Komerční zkušenost 3+ let
  • Znalost Next.js 13, 14 včetně (app directory router)

  • Znalost React.js a Typescriptu

  • Znalost SEO - výhodou

  • Znalost SSR CSR

  • Znalost s Material UI - výhodou

  • Znalost Tailwind CSS / Radix UI

  • Znalost balíčkovacího nástroje NPM, yarn

  • Znalost principu REST API

  • Znalost využívání CSS.in.js/TS a preprocessor SASS/SCSS

  • Zkušenost s Redux a Redux-toolkit

  • Zodpovědnost a samostatnost

  • Chuť učit se a dále rozvíjet

  • Možnost být s námi v kanceláři min. 30 hod týdně

  • Komunikativní Český jazyk

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

React developer TypeScript developer

Základní dovednosti

Next.js React Typescript

Výhodou

javascript vue node.js seo

Softskills

Rest API Material UI Tailwind CSS

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

  • Časová flexibilita - pracovní dobu si můžeš přizpůsobit tak, jak potřebuješ
  • Spolupráce na částečný nebo plný úvazek
  • Finanční bonusy za dobře odvedenou práci
  • Možnost Homeoffice
  • Odborná školení a kurzy dle Tvého výběru
  • Multisport karta
  • Krásné pracovní prostředí - v Praze i v Brně jsme v moderním coworkingovém prostoru v Impact Hubu
  • Káva a drobné občerstvení denně k dispozici
  • A navíc jsme skvělá parta lidí - rádi si společně zajdeme na pivo nebo se účastníme společných akcí (grilování, lasergame, motokáry)

Proč si vybrat tuto nabídku

U nás to není jen o byznysu, ale také o pohodě a dobrém pocitu :).

Informace o pozici

Mzda 50 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Drtinova 10, Praha 5 (Impact Hub) nebo Cyrilská 7, Brno