Full Stack Developer (React + Node) | Prague

Do týmu virtuálních asistentů zabývajícího se tvorbou chatbotů a voicebotů pro zákazníky a zaměstnance hledáme zkušeného Javascript vývojáře.
Náš tým vyvíjí a provozuje několik chatbotů s velmi širokým záběrem témat, vytváříme voiceboty pro různá oddělení.

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
140 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co budete dělat:

  • Projekt, co bude společnost využívat gobálně - vývoj v ČR.
  • Podílet se na návrhu řešení nových funkcionalit.
  • Podílet se na rozvoji frontend části našich chatbotů.
  • Vyvíjet backendové komponenty našeho frameworku.
  • Navrhovat a vyvíjet naše API.
  • Navrhovat moderní vysoce dostupné backendové služby.

Požadavky:

  • Minimálně 3 roky zkušeností s vývojem v JavaScriptu, 80% Node.JS a 20% React.
  • Osvědčené zkušenosti s React.
  • Znalost Node.js a souvisejících frameworků.
  • Znalost nasazování v cloudových prostředích.
  • Být schopen pracovat jako součást vývojového týmu.
  • Znalost principů agilního vývoje.
  • Ochota učit se novým věcem, objevovat nové výzvy a získávat nové zkušenosti.
  • Analytické myšlení.
  • Čeština a angličtina na komunikační úrovni.

Na co se můžete těšit:

  • Neformální prostředí.
  • Tým příjemných a profesionálních kolegů a kolegyň.
  • Zázemí stabilní a silné společnosti.
  • Možnosti home office dle Squadu.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

React developer Node.js developer

Základní dovednosti

React Node.js

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 140 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Freelancer
Typ firmy Velká firma nebo korporace
Místo pracoviště Praha | 2 dny on-site