RUBY PROGRAMÁTOR/KA s citem pro kód a vtip

Měníme svět odspodu. Místo načančaných appek vyvíjíme softwarové nástroje pro lidi, co je opravdu potřebují a denně využívají. Tvarujeme každodenní realitu tisíců pracujících, aby se jim líp dělalo to, co jim i nám dává smysl.

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Jsme stabilní a vyklidněná IT firma a záleží nám na tom, aby svět kolem nás fungoval logicky, jednoduše a bez komplikací, stejně tak vyvíjíme i naše webové aplikace. Hledáme programátora jakéhokoliv pohlaví a vyznání, který s námi bude rozlouskávat potřeby našich klientů, navrhovat efektivní řešení a posouvat naši vizi dopředu (a nebo třeba do stran a do hloubky).

Na co tě chceme nalákat:

  • pomáháme firmám zachovat si finanční stabilitu, aby se nepoložily, i když přijdou krušnější časy,
  • vybíráme si takové klienty, kteří sdílí naše hodnoty - technologický rozvoj s environmentální udržitelnosti,
  • budeš mít po svým boku bandu báječných, chytrých a zábavných kolegů, kteří míří ke společnému cíli – udělat svoji práci dobře a odměnit se po ní studeným pivem,
  • dostaneš velkou míru svobody, zodpovědnosti, ale nikdy tě nenecháme ve štychu a dáme ti prostor se naučit, cokoli je potřeba, a rozvíjet se dál,
  • programujeme ve frameworku Ruby on Rails, protože víme, že byl vytvořen proto, aby se v něm progošům dobře pracovalo, a navíc se na ty naše webové aplikace / informační systémy hodí nejlíp,
  • žádný píchačky ani náladový horský dráhy, jen rozumný deadliny, co je třeba držet,
  • chceme se potkávat v kanclu, sdílet vtipy a dobrý jídlo, ale když to nejde, tak se vždycky nějak dohodneme,
  • dostaneš slušný startovací plat (40 - 80.000,- Kč) s možností bonusů a rychlého růstu, když budou výsledky,
  • držíme při sobě – když tě to bude bavit a budeš se chtít učit, tak už tě nedáme,
  • expertní stránku nepodceňujeme, ale pro někoho, s kým se nebudeme nudit, budeme mít vždycky slabost.

A co z toho kápne nám:

  • další parťák do naší IT rodiny,
  • čerstvá energie do týmu - jinačí příběhy stokrát neopakovaný, neoposlouchaný hudební žánry, další háček do lodi, hráč stolních her, fanoušek gastronomie nebo diskutér do party - vítáme cokoli, čím nás můžeš obohatit,
  • nové návrhy optimálních řešení, další pár očí a uší pro společnou komunikaci nad projekty a svěží konstruktivní nápady,
  • loajální a samostatný článek týmu, který se neustále posouvá a společně vymýšlí, plánuje a roste.

Chcete mít zase na chvilku pocit, že je všechno v pořádku? Že se planeta pořád točí tím správným směrem a chcete se točit s ní? Napište nám, přidejte vaše CV nebo pár vět o sobě a všechno si pak řekneme osobně. Dobře?

Zdenka

Mail: zdenka@timepress.co.uk

Telefon: +420 778 420 900

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

Ruby on Rails developer Python developer

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Last but not least:

  • obýváme kanceláře ve vile na Petřinách 5 minut chůze od metra
  • pořádáme Ruby srazy, organizujeme přednášky a podporujeme Ruby komunitu, aby bylo vždycky kde sdílet zkušenosti
  • rádi se vidíme v práci a nemáme problém zajít večer společně na pivo nebo kolegovi na konzert

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 6 - Petřiny, hybrid