London based startup looks for a Medior to Senior RoR dev

Hi! We are a British startup ( avvoka.com ) automating the online generation and negotiation of contracts and are looking for people to join our amazing development team in Prague. We've got great names among our clients (McDonalds, Sony, HSBC and more), and we are ready to scale up. Do you be part of that process?

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
80 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace
  • Avvoka
  • Praha 6 - Petřiny, hybrid

Popis pozice

Hledáme vývojáře, vývojářku nebo vývojářstvo, co umí logicky přemýšlet a efektivně s námi řešit problémy našich klientů.

Při vytváření softwaru používáme Ruby a RoR na backendu a nutné minimum JavaScriptu na frontendu. A taky mozek a smysl pro humor. Uvítáme alespoň základní zkušenosti s vývojem v Ruby/RoR, ale není potřeba mít číslo na Hanssona v mobilu. Rádi poradíme a pomůžeme Ti růst.

Umíme ohodnotit pracovitýho a šikovnýho člověka.

Základní plat (podle zkušeností v rozmezí 40-80k měsíčně) je jen jedna část odměny.

Druhá se odvíjí od jeho schopností svůj čas efektivně využít (s čímž souvisí i samostudium a vzdělávání).

Třetí odměnou je volná ruka, volná pracovní doba a volný triko (rozuměj no dress code).

Mohli bychom tu psát o skvělých kancelářích, dobrým kafi a pravidelným teambuildingu, jenže to jsou o hrozný klišé.

Věříš tomu, nebo to radši chceš vidět na vlastní oči? Máš zájem s námi pomáhat klientům (a do budoucna možná i planetě) třetinu svýho dne? Tak nám pošli CV a pojď se s námi potkat.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Ruby on Rails developer Python developer

Základní dovednosti

Ruby Ruby on Rails Python

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Pracovní smlouva, Freelance

Homeoffice, Pružná pracovní doba, Hybrid

Přátelské prostředí

Skvělý tým profesionálů

Stabilní firma

Finanční bonusy

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 80 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda Podíl
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 6 - Petřiny, hybrid