Ruby medior, který chápe, že AI je kámoš (aspoň zatím)

Roste nám portfolio klientů, rosteme i my. A hledáme mediory, co u nás vyrostou v seniory. (Seniory, co vyrostou v experty, samozřejmě neodmítáme.) Umíš dát dohromady webovou appku? Pojď mi! Baví Tě k tomu navíc i zkoumání LLM a genAI? Pojď mi dvakrát!

Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
  • Částečný úvazek
Mzda
75 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co děláme:

  • šetříme lidem čas pomocí webových aplikací na míru (proto Ruby/Rails), prostě ukazujeme, že dělat věci - těžký, dělat věci s technologickým zázemím - ne tak těžký,
  • řešíme problém klienta, nevytváříme akademický kód, který nemá praktické využití,
  • komunikujeme s klientem co nejpříměji, k věci a bez patnácti mezičlánků,
  • zajímáme se o AI, zapojujeme nové technologie tam, kde z praktického hlediska dávají smysl a jsou v současném stavu užitečné, učíme se a zůstáváme v kontaktu co možná nejvíc s aktuálním vývojem na poli LLM, pracujeme s chatGPT, Llamou i Claudem.
  • rádi diskutujeme o dobývání vesmíru, prodlužování mládí, podstatě vědomí nebo o třeba o Philomeně Cunk nad pivem nebo limonádou s kolegy z firmy i dalšími Rubysty na Ruby srazech.

 Proč by Tě to s námi mohlo bavit:

  • budeš dělat jak s juniory, tak se seniory, co pracují s RoR od jeho vzniku,
  • místo jednoho korporátního projektu budeš postupně řešit a zapojovat se do projektů s různým zaměřením, takže nezakrníš a nebudeš se nudit,
  • budeš mít velkou míru svobody, možnost pracovat dva dny v týdnu z domova (časem klidně i víc, ale ze začátku si Tě budeme chtít oťukat v kanclu), začínat pracovní dobu, kdy chceš, a organizovat si práci tak, jak Ti to vyhovuje,
  • jsme pragmatici se slabostí pro lidi s efektivním a civilním způsobem komunikace - nevadí nám řešit problémy, nezametáme je pod koberec. Každý člen týmu je schopen převzít zodpovědnost za svou práci a spolupracovat na řešení zádrhelů.
  • rádi Tě podpoříme ve zkoumání nových trendů a technologií, oceníme, když budeš zapojovat nové nástroje do své vlastní i naší práce a pomůžeš nám tak být ještě efektivnější a nechat ještě větší část nudné rutiny na technice.

 Zní fér? Napiš nám! Chceš se dozvědět víc? Taky nám napiš!

 Oceníme CV se zkušenostmi v Ruby/Rails, aktivní angličtinu a linky na Tvoje hobby projekty nebo pracovní úspěchy, které stojí za to zmínit. Pokud chceš přidat pár bodů navíc, můžeš nám napsat pojednání o stavu britské komediální scény. ;-)  Těším se na Tvoji odpověď!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior

Pozice

Ruby on Rails developer Python developer

Základní dovednosti

Ruby on Rails Ruby

Výhodou

Python

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • CSR - společensky odpovědná firma
  • Čas na inovace
  • Finanční bonusy
  • Homeoffice
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pet-friendly office
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
  • Skvělý tým profesionálů
  • Stabilní firma

Proč si vybrat tuto nabídku

Last but not least: 1. obýváme kanceláře ve vile na Petřinách 5 minut chůze od metra, 2. pořádáme Ruby srazy, organizujeme přednášky a podporujeme Ruby komunitu, aby bylo vždycky kde sdílet zkušenosti, 3. rádi se vidíme v práci a nemáme problém zajít večer společně na pivo nebo kolegovi na konzert.

Informace o pozici

Mzda 45 000 - 75 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ pracovního úvazku Plný úvazek Částečný úvazek
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha 6 u metra Petřiny, hybrid