SAP KONZULTANT NA HPP

Do týmu fy SAPPORT, s. r. o. hledáme spolehlivého a zodpovědného člověka pro dlouhodobou spolupráci na HPP, který je ochotný učit se novým věcem a chce být SAP konzultant-em/kou.

  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

KDO JSME?

Neformálně orientovaná společnost, založená zkušenými konzultanty s 20letou praxí v oboru podnikových informačních systémů a vývoje software.

Přátelský kolektiv profesionálů ve svém oboru.

Týmoví hráči, takže pokud si nevíš s něčím rady, máš vždy možnost poradit se svými kolegy, kteří si mezi sebou ochotně pomáhají.

Nejsme suchaři, máme rádi humor a dobrou kávu.

POŽADAVKY

Máš vysokoškolské vzdělání?

Máš alespoň 2 roky zkušeností s implementací či podporou systému SAP – např. moduly FI, MM, SD, LO?

Máš analytické a systémové myšlení, zájem učit se a spolupracovat v týmu?

Máš zájem zlepšovat business procesy ve formě konzultování a komunikace s klienty?

Zajímala by tě analýza/vývoj programů, aplikací a nastavení složitých firemních procesů?

Chceš získat příležitost rozvíjet se ve světě SAP a být u nejnovějších SAP technologií (SAP S/4 HANA, DB HANA, SAP Cloud Platform, FIORI)?

Umíš se zakousnout do problému a nepustíš, dokud ho nevyřešíš a dotahuješ svoji práci do konce?

Umíš se učit a posouvat své znalosti a schopnosti?

Nebojíš se vstát od stolu nebo zvednout telefon, zavolat a zeptat se na nejasnosti, ať už klienta nebo kolegy?

Spolupráce přes Skype, Zoom, Microsoft Teams, Jitsi Meet a podobné platformy ti není cizí?

Domluvíš se slušně anglicky?

Máš řidičský průkaz skupiny B?

Jsi ochotný dojíždět do Prahy a později (za 2-3 roky) cestovat po ČR?

Pokud jsi týmov-ý/á hráč/ka, máš smysl pro humor, proaktivní přístup, logické uvažování, jsi komunikativní, flexibilní a práce u nás tě zajímá, kontaktuj nás! Rádi tě naučíme a pomůžeme, a to nejen v začátku.

Pošli své CV na email mhofmanova@sapport.cz nebo nás kontaktuj telefonicky na tel.: 724 419 007

Zkušenosti Co požadujeme

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

NABÍZÍME

Zázemí stabilní české společnosti

Práci v atraktivní žádané IT oblasti pro významné zákazníky

Přátelské prostředí a stálou podpora od senior programátora/konzultanta

Pracoviště v blízkosti metra Křižíkova v Praze

Možnost rozvoje konzultačních znalostí u širokého spektra zákazníků

Získání zkušeností s nejnovějšími technologiemi

Dlouhodobou zajímavou a zodpovědnou práci s možností seberealizace

Odpovídající finanční ohodnocení plus odměňování v závislosti od výkonu, roční odměny

Práci na plný úvazek HPP (dohoda o zkrácení možná)

BENEFITY

Flexibilní pracovní doba

Home office

Dovolená / 25

Notebook a mobilní telefon

Příspěvek na jízdné a stravné

Příspěvek na dovolenou

Možnost firemního vozidla

Možnost interního a externího vzdělávání a konference

Firemní akce a teambuildingy

Káva, čaj, občerstvení na pracovišti zdarma

MÍSTO PRACOVIŠTĚ

Praha, později střední Čechy

TYP PRACOVNÍHO A SMLUVNÍHO VZTAHU

Práce na plný úvazek (dohoda o zkrácení možná), na základě pracovní smlouvy

DÉLKA PRACOVNÍHO POMĚRU / NÁSTUP

Na dobu neurčitou / Nástup dle dohody,

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Místo pracoviště Praha, později střední Čechy