SAP HCM Consultant

Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
230 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

ABOUT POSITION:

  • Focus on SAP HCM modules including PA, HR-PY, OM, ensuring effective implementation and support.
  • Provide consultation, customization, and user support, including training and presentations.
  • Participate in support & maintenance, implementations, and rollouts.
  • Develop detailed documentation and contribute to the creation of new SAP solutions in the HCM area.

REQUIREMENTS:

  • Experience with SAP HCM modules, particularly PA, HR-PY, OM.
  • Strong analytical and problem-solving skills.
  • Effective communication and documentation abilities.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior

Pozice

Specialista ERP (SAP)

Základní dovednosti

sap hcm hr

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Zakládáme si na přátelském a individuálním jednání.
  • Zabýváme se i vývojem na zakázku, penetračním a zátěžovým testováním.
  • Poskytujeme daňové a účetní konzultace zdarma.
  • Právní poradenství zdarma.
  • Zažijete s námi skvělé teambuildingy.

Informace o pozici

Mzda 230 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Místo pracoviště Remote